PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647835}
8,0 13 820
ocen
8,0 10 1 13820
Chicago Fire
powrót do forum serialu Chicago Fire

Jest już do pobrania w sieci. Jak wrażenia? :)

ocenił(a) serial na 8
shafiqua

Moje w 100% pozytywne. Dostałem dokładnie to, czego oczekiwałem. Co prawda jakoś super mnie nie porwał ale też nie męczył a seriale tego typu potrzebują kilka odcinków by na dobre mnie wkręcić. Trzymam za niego kciuki, bo zapowiedź kolejnych odcinków prezentuje się świetnie.

Jeśli ktoś byłby zainteresowany moim tekstem nt. odcinka, to zapraszam na mojego bloga:
http://mimesisnamalymekranie.blogspot.com/2012/10/serialowe-premiery-chicago-fir e.html

Piotrek099

Na razie serial nie wgniótł mnie w fotel, ale na pewno zaciekawił i będę oglądała (i podobnie jak Ty, dostałam to czego oczekiwałam, czyli w moim przypadku trochę humoru, bohatera z problemami i nadzieje na ciekawy wątek romansowy) :) Wrażenia po pierwszym odcinku pozytywne.
Szkoda tylko, że mój ukochany australijski akcent Jesse'ego jakoś magicznie zniknął.

ocenił(a) serial na 5
shafiqua

Mi się nie podobał. Wkurza mnie jak kreują strażaków w tym serialu - superbohaterowie, jaki to prestiż być strażakiem. Najlepsza fucha na świecie. NIe lubię tego typu seriali lub filmów kreujących swych bohaterów m.in policjantów.

Askol

Oczywiście masz rację. Warto jednak zaznaczyć, że w każdym serialu dot. jakiegoś zawodu, zostaje od wyidealizowany, np. praca lekarzy w Housie, prawników w Suits czy nawet policjalntów w naszym polskim W11 haha. Gdyby pokazywano zwyczajny dzień pracy takich ludzi, to nikt by tego nie oglądał ;-)

ocenił(a) serial na 5
shafiqua

Penie masz rację, ale mogliby pokazać ich trochę inaczej. W Hous'ie czy Suits nie przeszkadzało mi jak wykreowali postacie.

Askol

a wiadomo może kiedy napisy będą

delenae

Szczerze wątpię, by pojawiły się jakieś polskie napisy w najbliższym czasie. W Polsce Chicago Fire nie ma żadnej reklamy i trudno ustalić czy serial będzie u nas w ogóle emitowany. Trzeba więc albo uzbroić się w cierpliwość i po prostu czekać, albo obejrzeć (tak jak ja) z napisami angielskimi. Myślę, że maturzysta nie powinien mieć problemów z wyłapaniem sensu wypowiedzi na tym poziomie ;-)

delenae

na stronie opensubtitles.org są dostępne napisy :)

claudie

Napisy są już dostępne w NapiProjekt! :D

ocenił(a) serial na 10
Askol

penie:D
masz racje:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones