SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

2012 43 min.
8,1 11 932
oceny społeczności
8,1 10 1 11932
7 106
chce zobaczyć
{"id":"647835","linkUrl":"/serial/Chicago+Fire-2012-647835","alt":"Chicago Fire","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/78/35/647835/7901579.2.jpg"}
Żadna praca nie jest bardziej stresująca, niebezpieczna, czy ekscytująca niż strażaków - członków Oddziału Ratunkowego i... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
8 7 6 5 4 3 2 1 ...
{"seasons":[8,7,6,5,4,3,2,1]}
174
twórcy
gatunek
produkcja
Kryształowa Statuetka Ulubiony telewizyjny aktor dramatyczny w roku 2016 dla Taylor Kinney
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Chicago+Fire-2012-647835/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/647835","link":"/serial/Chicago+Fire-2012-647835/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/647835","link":"/serial/Chicago+Fire-2012-647835/episode/ranking"}}

Żadna praca nie jest bardziej stresująca, niebezpieczna, czy ekscytująca niż strażaków - członków Oddziału Ratunkowego i sanitariuszy z Chicago Firehouse 51. Są to odważni mężczyźni i kobiety, którzy stają oko w oko z niebezpieczeństwem, reagują, gdy wszyscy inni boją się podjąć działanie. Jednak ogromne obowiązki w pracy odbijają piętnoŻadna praca nie jest bardziej stresująca, niebezpieczna, czy ekscytująca niż strażaków - członków Oddziału Ratunkowego i sanitariuszy z Chicago Firehouse 51. Są to odważni mężczyźni i kobiety, którzy stają oko w oko z niebezpieczeństwem, reagują, gdy wszyscy inni boją się podjąć działanie. Jednak ogromne obowiązki w pracy odbijają piętno na ich życiu osobistym. Gdy tragedia spotyka jednego z członków zespołu, w powietrzu unosi się sporo poczucia winy i żalu. Porucznik Matthew Casey (Jesse Spencer) stara się pracować normalnie, lecz nie może porozumieć się z porucznikiem Kelly Severidem (Taylor Kinney), z Oddziału Ratunkowego, z którym wzajemnie obwiniają się o śmierć jednego z członków zespołu. Gdy jednak zachodzi wyższa konieczność, są w stanie zakopać wojenny topór i stanąć na wysokości zadania, ratując życie potrzebującym pomocy.

studio
Universal TV / Wolf Films
inne tytuły
Większość wydziałów straży pożarnej w USA, wliczając w to także tę z Chicago, zabrania strażakom zapuszczania zarostu na twarzy - na policzkach i pod dolną wargą. Powodem tego jest fakt, iż uszczelka maski tlenowej opiera się na tych częściach twarzy. Zarost powoduje też trudności z dopasowaniem maski. W serialu można dostrzec taki zarost u porucznika Severide'a.
Serial kręcono w Chicago (Illinois, USA).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Kozak serial

  Gendroff

  Zamiast jakieś telenowele typu M jak Miłość mogliby wreszcie zakupić w TVP tą serie : Chicago Fire Chicago PD i Chicago Med.

  2
  • Wallace Boden

   FromposeofworlD

   Boden swoim głosem gasi wszystkie pożary^^

  • Brett and Matt

   xxriadna93

   Podoba mi się ten duet. Myśle, że cos z tego dobrego może wyniknąć. A jak wy uważacie?

  • Czasami denerwuje mnie ten serial, ponieważ...

   mistrzyniF1 ocenił(a) serial na 10 

   ... chcę w spokoju obejrzeć odcinek, ale historie w nim są tak niesamowicie emocjonalne, że uryczę się jak dziecko, i muszę przerwać seans żeby poszukać chusteczek. I za to go właśnie kocham. 10/10 Niech seria Chicago trwa po wieki!

  • Podobne seriale

   MrGohut ocenił(a) serial na

   Czy znajdę jakieś podobne seriale ? Chodzi mi przede wszystkim o relacje typu Dawson - Casey Oglądałem już chirurgów, kości, mentaliste, castle, the night shift coś jeszcze wam ciekawego przychodzi do głowy? Ostatnio strasznie mnie rzuciło na te seriale :D

  Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.