serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Chicago Fire

2012
43m
8,0 13 776
ocen
8,0 10 1 13776
Odważni strażacy i ratownicy z oddziału Chicago Firehouse 51 nawiązują silne więzi podczas akcji ratowniczych, w których raz po raz ratują mieszkańców swojego miasta przed różnymi niebezpieczeństwami. więcej mniej
Chicago Fire zobacz gdzie obejrzeć online

twórcy

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Żadna praca nie jest bardziej stresująca, niebezpieczna, czy ekscytująca niż strażaków - członków Oddziału Ratunkowego i sanitariuszy z Chicago Firehouse 51. Są to odważni mężczyźni i kobiety, którzy stają oko w oko z niebezpieczeństwem, reagują, gdy wszyscy inni boją się podjąć działanie. Jednak ogromne obowiązki w pracy odbijają piętnoŻadna praca nie jest bardziej stresująca, niebezpieczna, czy ekscytująca niż strażaków - członków Oddziału Ratunkowego i sanitariuszy z Chicago Firehouse 51. Są to odważni mężczyźni i kobiety, którzy stają oko w oko z niebezpieczeństwem, reagują, gdy wszyscy inni boją się podjąć działanie. Jednak ogromne obowiązki w pracy odbijają piętno na ich życiu osobistym. Gdy tragedia spotyka jednego z członków zespołu, w powietrzu unosi się sporo poczucia winy i żalu. Porucznik Matthew Casey (Jesse Spencer) stara się pracować normalnie, lecz nie może porozumieć się z porucznikiem Kelly Severidem (Taylor Kinney), z Oddziału Ratunkowego, z którym wzajemnie obwiniają się o śmierć jednego z członków zespołu. Gdy jednak zachodzi wyższa konieczność, są w stanie zakopać wojenny topór i stanąć na wysokości zadania, ratując życie potrzebującym pomocy.

na podstawie
Tiller Russell (materiały do scenariusza, historia) / Dick Wolf (materiały do scenariusza, historia) ...więcej
studio
Universal TV / Wolf Films
tytuł oryg.
Chicago Fire
inne tytuły
Większość wydziałów straży pożarnej w USA, wliczając w to także tę z Chicago, zabrania strażakom zapuszczania zarostu na twarzy - na policzkach i pod dolną wargą. Powodem tego jest fakt, iż uszczelka maski tlenowej opiera się na tych częściach twarzy. Zarost powoduje też trudności z dopasowaniem maski. W serialu można dostrzec taki zarost u porucznika Severide'a.
Serial kręcono w Chicago (Illinois, USA).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Boden swoim głosem gasi wszystkie pożary^^

... chcę w spokoju obejrzeć odcinek, ale historie w nim są tak niesamowicie emocjonalne, że uryczę się jak dziecko, i muszę przerwać seans żeby poszukać chusteczek.

I za to go właśnie kocham. 10/10
Niech seria Chicago trwa po wieki!

4x16 adres remizy

ocenił(a) serial na 8

Nie wiem czy już ktoś to sprawdzał, ale podczas wezwania do zdarzenia koło remizy podany jest jej adres, róg South Blue Island i West 13th. Z ciekawości sprawdziłem na mapach i Street View. Okazało się, że akurat w trakcie robienia zdjęć przez firmę na G, obok remizy była ekipa filmowa :)

Podoba mi się ten duet. Myśle, że cos z tego dobrego może wyniknąć. A jak wy uważacie?

Gdzie obejrzeć 12 sezon ? Pomocy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones