PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647835}
8,0 13 819
ocen
8,0 10 1 13819
Chicago Fire
powrót do forum serialu Chicago Fire

SZOK

ocenił(a) serial na 8

Jesse Spencer odszedł z serialu po 200odcinku Fire 10x5...

ocenił(a) serial na 10
scarface_8

I pozostaje ogromny, ogromny smutek...

ocenił(a) serial na 10
scarface_8

I pozostaje ogromny, ogromny smutek...

scarface_8

Pewien etap w Chicago Fire się zakończył i mam nadzieję że serial nie zmieni się za bardzo przez brak Jessiego. Osobiście będzie mi brakowało tej postaci w serialu i liczę na to że jeśli serial będzie dalej trwał to casey wróci za 3 lata.

ocenił(a) serial na 10
scarface_8

A co ze Stellą ? Od dwóch odcinków jej nie ma ? Wróci ?

Marcin5800

Na pewno wróci. Z tego co mówili w odcinkach to pojechała gdzieś promować tą swoją akcje dziewczyny w ogniu.

ocenił(a) serial na 8
scarface_8

Nakręcali z dwa sezony romans Matta i Sylvie, i teraz co - Sylvie zostaje sama??? Jak to rozwiązali?? - wyjeżdża?, umiera??

ocenił(a) serial na 10
nan_s

Jesse Spencer odszedł z serialu po 200 odcinkach. Nie ma się co dziwić, bez przerwy pracował przez tyle lat w Chicago i Housie. Za to jego życie prywatne rozkwita. W zeszłym roku wziął ślub, teraz został oficjalnym obywatelem USA i niedługo urodzi mu się dziecko. To normalne że pewne etapy życia się kończą.

Jedyne na co jestem zła, to sposób w jaki przez dwa sezony zmarnowali czas na wątek Matt-Sylvie. Te niezdecydowanie i wątki poboczne miedzy nimi stały nudne a nie ekscytujące i tylko zmarnowały czas na wprowadzenie normalnej relacji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones