PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=647835}
8,0 13 820
ocen
8,0 10 1 13820
Chicago Fire
powrót do forum serialu Chicago Fire

s05e01

ocenił(a) serial na 9

And... It's back! Pierwszy odcinek piątego sezonu całkiem fajny. Brakowało mi tego poczucia humoru, ani w PD, ani w Med go nie ma.

Goszka_

Ale, ze to Mouch opisuje historie z remizy bym sie nie spodziewala :D

ocenił(a) serial na 9
mania19

Ja również :D dobry jest.
I zaczyna się romantyczny wątek Sylvie i Antonia :) I ta akcja na końcu. Następny odcinek zapowiada się również interesująco. Jestem ciekawa co zrobią z Kellym i kto zostanie poszkodowany.
A tymczasem pierwszy odcinek zaliczam na +

ocenił(a) serial na 9
Effy_skins

Mi się wydaje, że sprawa Kelly'ego to szansa na wprowadzenie postaci z Chicago Justice w większym spektrum. Na pewno jednak morderstwo nie zostanie zamiecione pod dywan.

Goszka_

W sumie to Kelly ma troche pecha wybierajac partnerki. A ta strazaczka jego klapciata, nie wiem jak ona ma na imie, troche zbagatelizowala sprawe z tym swoim psychicznym bylym.

ocenił(a) serial na 9
mania19

Stella. Ja akurat ją lubię. Z tych wszystkich jego panienek jest najciekawsza i z tego, co widzę po instagramie to będziemy ją w CF oglądać dłużej niż pozostałe.

Goszka_

Ja nie napisalam, ze jej nie lubie :) nie mam nic przeciwko zeby zostala dluzej. W sumie to troche nie rozumiem adopcji Dawson, kilka odc temu nie chciala nic zmieniac bo jej tak dobrze bylo w rozmowie z Mattem tam mowila a tu nagle jej sie bycia mama zachcialo. No i przyznam. Ze ciekawi mnie watek Antonia i Sylvie :)

ocenił(a) serial na 9
mania19

Dla mnie Dawson i cała jej sytuacja to paranoja. Najpierw nie chce nic zmieniać, potem zmienia, oburzona jest wielce, że Matt jest zaskoczony, nie daje mu w ogóle czasu do namysłu, od razu stwierdza, że on chce czegoś innego, mimo że on od pierwszego sezonu chciał rodziny i dzieci (przecież to był główny powód, dla którego mu z Hallie nie wyszło). W sumie nie wiem, na czym oni w końcu stoją.

Brett mi do Jimmy'ego pasowała, ale z Antoniem też może być ciekawie.

Goszka_

Lepiej by wyszli na tym jakby to Dawson usmiercili zamiast Shay no ale aktorka sama chciala odejsc. No Dawson to sama nie wie co chce i nie pasuja mi razem z Mattem. No ciekawe jak sytuacja z Jimmym i komendantem sie rozwinie, jak z nim komendant rozmawial juz myslalam, ze mu przylozy. Widzialam promo nastepnego odc i ktorys strazak zostanie niezle poparzony, ciekawe ktory.

ocenił(a) serial na 9
mania19

Ja uwielbiałam Dawson i Matta razem w pierwszych sezonach, teraz to masakra. Nie dość, że postać Gabby zniszczyli, to też jej relacje z innymi.

Goszka_

No ja samej aktorki od Dawson nie lubie juz od czasu gdy grala w Magii klamstwa a tu jako Dawson to juz calkiem masakra.

ocenił(a) serial na 9
mania19

Szkoda Jimmy'ego, końcówka drugiego odcinka to "why can't i hold all these feels". Scenarzyści nie okazali mu serca.
Brett i Mouch to świetny duet. :D Dawson wkurzająca prawie cały czas, nie wie czego chce. :P Trochę współczuję Mattowi. :D

ocenił(a) serial na 10
kuros_666

Nie rozumiem tego był taka fajną pozytywną postacią, tak samo bylo z Clarkiem (choć Clark na szczęście żyje). Nie wiem dlaczego od czwartego sezonu wkurza mnie Gabi. Matt w sumie sam nie wie czego chce kariera polityczna czy strażak.

ocenił(a) serial na 9
Angel09041987

No właśnie chyba od początku wiadomo było, czego Matt chce. Zawsze powtarzał, że jest przede wszystkim strażakiem, bycie politykiem miało mu tylko pomóc "czynić dobro".

ocenił(a) serial na 8
Goszka_

już wiadomo że Antonio Dawson będzie w Justice :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones