PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=800447}
7,2 49 863
oceny
7,2 10 1 49863
6,4 11
ocen krytyków
Chilling Adventures of Sabrina
powrót do forum serialu Chilling Adventures of Sabrina

strasznie mało EP.

ocenił(a) serial na 9

Czekam z niecierpliwością ale strasznie mało odcinków a widzę po trailerach że będzie na co. Liczę że szybko zrobią 2 sezon.

ocenił(a) serial na 10
filmmaniak_3

Nie liczy sie ilosc mogli przeciez zrobic 10 minutowych 59 odcinków:D

ocenił(a) serial na 7
twokill

Drugi sezon już dawno został zamówiony.

ocenił(a) serial na 9
samwise_6965

skąd wiesz?:O

ocenił(a) serial na 7
filmmaniak_3

https://naekranie.pl/aktualnosci/chilling-adventures-of-sabrina-2-sezon-jest-juz -krecony-3665875

ocenił(a) serial na 7
samwise_6965

Poza tym, nie bez kozery na Netflixie wisi "Chilling adventures of Sabrina. Część 1." ;)

ocenił(a) serial na 9
samwise_6965

ok a wyjaśni mi ktoś czemu tu w tej wersji Salem nie gada tylko miauczy jak zwyczajny kocur?

ocenił(a) serial na 7
filmmaniak_3

Prawdopodobnie tak było w komiksie, na którym bazuje serial. Pewności nie mam, bo żadnego komiksu nie przeczytałem, ale jedno wiem na pewno, Salem tak rzadko występuje na ekranie, bo Kiernan Shipka jest uczulona na koty.

ocenił(a) serial na 9
samwise_6965

z tym akurat nie wiele ma to wspólnego bo ten artykuł

https://www.antyradio.pl/Film/Seriale/Poznajcie-Salema-z-Chilling-Adventures-of- Sabrina-26378

pisze że kot ma być animacją nowoczesną próbuje dociec jak było z tym komiksowym ale nie trafię na to bo angielskiego nie znam a w pl komiksu chyba nie było

filmmaniak_3

Drugi sezon z tego co czytałem, już został nakręcony ;)

ocenił(a) serial na 9
pianaa13

ja znowu wyczytałem że ma być 8 grudnia ale czy to prawda i czy ja dobrze zrozumiałem tłumacza google. Nie wiem.
Jestem po 1 odcinku ktoś mi powie czemu tu Salem nie gada?

ocenił(a) serial na 4
filmmaniak_3

Serial żenada oczywiscie pełen gejów , lesbijek i czarnoskórych walczących o wolnossc , a sabirina to zwykła naiwna idiotka. Dobrze sie zaczyna ale z każdym odcinkiem to porażka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones