Moim zdaniem oczywiście Derek. A waszym?????
Tak Derek jest boski ;) I jeszcze ten stażysta Alex, który chce zajmować się tylko i wyłącznie ciężkimi przypadkami ;D
Ale w 5 odcinku Burke pokazuje niezłą klatę. (Ja niektóre odcinki widziałam po angielsku) Naprawdę niczego sobie.
No bez przesady. Trochę się tam dzieje w relacjach damsko-męskich :) Ale zagadnienia medyczne raczej w stylu "Ostrego dyżuru".
George jest raczej typem takiego słodkiego misia w stylu "zaopiekuj się mną". Ale zgadzam się z Tobą nie jest zły ;)
ja też uważam że George. ;) to taki słodki misiu... ehhh ... chciałabym go mieć przy sobie.. mądry i ładny i milusi... :p
Nie no ja po prostu kooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooocham Prestona... Mimo że jest taki stary dla mnie to ciacho. I ma przynajmniej taki fajny męski głos. A ten wasz Derek mówi jakby jeszcze mutacji nie przeszedł. Ale w porządku rozumiem, że może się podobać=)
Derek, no ba :) ale Alex tez faktycznie niczego sobie :] Co do George'a to ta jego nieporadonosc jest taka slodka :P ale uroda to on nie grzeszy moim zdaniem :P