PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=165277}

Chirurdzy

Grey's Anatomy
7,9 122 tys. ocen
7,9 10 1 121522
6,3 3 krytyków
Chirurdzy
powrót do forum serialu Chirurdzy

Lexie i Mark

ocenił(a) serial na 10

Nie mogę znieść, że nie żyja.. Jestem na bieżąco z odcinkami, ale jak pomyślę, że mogliby tworzyć taką SuperParę to... ehhh.. Po prostu szkoda :(

ocenił(a) serial na 10
natusia168

popieram ogromnie ich brakuje w serialu

ocenił(a) serial na 8
natusia168

też tak sądze :c na początku jej nie lubiłam ale z czasem stała się dość ważną dla mnie postacią...

ocenił(a) serial na 10
natusia168

to była najlepsza para w całym serialu :(

ocenił(a) serial na 9
natusia168

Chlip;(

natusia168

Właśnie rozpocząłem oglądanie sezonu 9 i mam obawy, czy kolejne odcinki będą mnie jeszcze bawić. Odeszło zbyt wiele ciekawych postaci, w tym Mark. Nie był on może bardzo ważną dla mnie postacią, z początku trochę wkurzający, ale potem fajnie się rozwinął. Wnosił sporo humoru do serialu, co prawda jego teksty może i były płytkie, seksistowskie, ale potrafiły rozbawić widza :) Polecam odcinek, w którym Mark pełni tymczasowo obowiązki szefa (choć nikt go do tego nie wyznaczył :D ) .

ocenił(a) serial na 10
Dodi_6

Taaak ten odcinek był zabawny :))
Uważam że warto oglądać dalej ten serial, ponieważ dzieje się duuużo w kolejnych sezonach. Niektóre odcinki to wiadomo - typowe zapychacze, ale nie ma co się zrażać :)

Tyle lat, a ja ciągle na bieżąco! :)

ocenił(a) serial na 8
Dodi_6

Niestety, ale od 9. sezonu poziom serialu zaczął spadać po równi pochyłej. Oczywiście zdarzały się przebłyski geniuszu i powrót do starych dobrych czasów, ale ogólnie większość epizodów to totalne zapychacze. Choć przyznaję, że już wcześniej zaczęło się psuć, gdzieś tak od 4-5 sezonu