PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=165277}

Chirurdzy

Grey's Anatomy
7,9 121 155
ocen
7,9 10 1 121155
6,3 3
oceny krytyków
Chirurdzy
powrót do forum serialu Chirurdzy

Jestem mimowolnym biernym podglądaczem tego serialu. Ilość absurdów, romansów, histerii jest wręcz groteskowa. Bohaterowie zachowują się irracjonalnie i głównie zajmują się sami sobą. Zdarzają się ciekawe momenty, ale to niestety przeważa.

Nie wiem jak można przebrnąć przez 19 sezonów i skąd aż wysoka ocena. Podobne wrażenia mam np. odnośnie Suits. Najwyraźniej nie jestem odbiorcą tego typu produkcji.

Podobną ocenę mają m.in.: Taboo, Rome, Mindhunter, Boardwalk Empire czy Better Call Saul - jak dla mnie co najmniej półka wyżej.

ocenił(a) serial na 5
metalfan_pl

Nie zdążyłem edytować: Jestem mimowolnym biernym podglądaczem tego serialu (widziałem kilka odcinków z 2 sezonów). Ilość absurdów, romansów, histerii jest wręcz groteskowa. Bohaterowie zachowują się irracjonalnie i głównie zajmują się sami sobą. Zdarzają się ciekawe momenty, ale to niestety przeważa.

Nie wiem jak można przebrnąć przez 19 sezonów i skąd aż tak wysoka ocena. Podobne wrażenia mam np. odnośnie Suits, który mimo wszystko jest jednak dojrzalszy. Najwyraźniej nie jestem odbiorcą tego typu produkcji.

Podobną ocenę mają m.in.: Taboo, Rome, Mindhunter, Boardwalk Empire czy Better Call Saul - jak dla mnie co najmniej półka wyżej.

metalfan_pl

Nic nie mam do tego serialu,pamiętam że się oglądało jak wchodził na ekrany Tv.... ale wiadomo ile sezonów planują tego serialu? Bo w 19stym wprowadzają nowych bohaterów, to nie zanosi się by miał być ostatni ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones