PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=165277}

Chirurdzy

Grey's Anatomy
7,9 121 163
oceny
7,9 10 1 121163
6,3 3
oceny krytyków
Chirurdzy
powrót do forum serialu Chirurdzy

Wydaje się, że serial powinien zostać zakończonyn na tej serii.. Stał się już mega oklepany i
powiela wątki...którnia meredith i dereka nudyy... najgorszy jest jednak ten mega naciągany wątek z
siostrą..raz, że to już było, dwa jest nielogiczny, trzy po prostu nudzi.. Histeria siostry, która zarzucałą
Richardowi, że jej nie powiedział (aż przez tydzień od kiedy się dowiedział...) była wręcz żałosna i
tak samo żałośnie zagrana...

ocenił(a) serial na 6
leffy

Moim zdaniem serial powinien skończyć się dawno. Pierwsze 5 sezonów było genialne, a potem było źle i coraz gorzej. Niestety ma być jeszcze 12 sezon.

ocenił(a) serial na 10
leffy

Dla mnie serial skończył się, kiedy zginęła Lexie i umarł Mark ;c

ocenił(a) serial na 10
leffy

taa te jej dzikie pretensje były totalnie słabe.w ogole caly serial zakrawa o parodie. "idziemy na spotkanie zarządu, masz akurat jeszcze dwie minutki to idz powiedziec swojej doroslej corce,ze jestes jej ojcem, po calym dniu pracy, na placu przed szpitalem, to idealna okazja na takie pogaduszki". -______-

użytkownik usunięty
leffy

Szczerze mówiąc, nie wiedziałam, że on jeszcze istnieje...
Myślę, że gdyby koniecznie upierali się przy następnych sezonach (>13?), to by mi wystarczyły krótkie filmiki ze "złotymi myślami" Meredith :)

ocenił(a) serial na 9

Aktualnie jest emitowany 13 sezon ;)

użytkownik usunięty
marciszeq

Może to będzie szczęśliwa 13, happy end na koniec serii i Meredith pojedzie na długie, zasłużone wakacje :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones