PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=165277}

Chirurdzy

Grey's Anatomy
7,9 121 158
ocen
7,9 10 1 121158
6,3 3
oceny krytyków
Chirurdzy
powrót do forum serialu Chirurdzy

poprawność religijna

ocenił(a) serial na 10

odcinek o tym jak wspaniały jest islam, że az pani muzułmanka sciaga hidzab by powstrzymac uciskiem krwawienie, a potem te teksty "niesamowite ze sciagnelas hidzab by ratowac pacjenta" "no zrobilam to bo islam jest wspaniały a to moja religia" + kiedy teddy mowi ze zaklada klinike dla UCHODZCOW w niemczech XD zalosne wstawki, az stracilam szacunek do tego serialu, fuj.

ocenił(a) serial na 9
aguxd

Wszystko wciskane na siłe byle by zapchać odcinek, dzisiaj oglądając czekałam, aż przestaną pokazywac Teddy i Owena, choc Teddy uwielbiałam i to bardzo, a teraz? wszystko naciągane ;(

ocenił(a) serial na 6
aguxd

To było piękne: "Łał ściągnęłaś szmatę z głowy, kiedy w grę wchodziło życie człowieka. Powinnaś dostać order, bohaterko ty. W końcu pacjent mógł co najwyżej umrzeć, a ty przecież jesteś tylko lekarką, która powinna stać z boku i się patrzeć. Ale nie, ty zdjęłaś chustkę z głowy, brawo ty."
I było coś jeszcze o tym, że islam uczy o miłości, ale tego już dokładnie nie słyszałam, bo akurat wzdychałam z niesmakiem.

ocenił(a) serial na 10
zuzanna_90

ciesze sie ze nie tylko ja tak pomyslalam, tak, cos tam bylo jeszcze o tym jaki cudowny islam ale to byl tak zalosne ze chcialam jak najszybciej odzobaczyc :/ coraz bardziej zenuja mnie te wstawki z ta muzułmanka i jej hidzabem, to jak owen ja uczył na urazówce mowiac "ona sie chce tu uczyć" cos w tym stylu. no super, wmawiaja nam, widzom, ze uchodzcy i muzulmanie to lekarze i inne wspaniale umysly :DDD szlag mnie trafia, nie sadzilam ze wstawia do seriale TAKIE zalosne tematy. tak bardzo jest to niesmaczne bo na sile probuja nam cos wmowic. widac ze nie jest to NATURALNE i tak bardzo odbiega od kwintesencji chirurgów. jak maz Bejli ratowal kogos tam w windzie tym co mial pod ręką, to jeszcze go oj e b a li, a jak sciagnie muzulmanka chuste to już bohaterka i order dla niej - tak jak mowisz.

chciałam pojechać mocniej ale no -> "Trochę za ostro pojechałeś/aś :|, jeśli brakuje Ci słowa polecamy synonimy.ux.pl"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones