Odtwórz Zwiastun nr 1 1:37
SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

The Surgeon's Cut

2020 54 min.
8,0 282
oceny
8,0 10 282
98
chce zobaczyć
{"id":"865867","linkUrl":"/serial/Chirurgiczne+ci%C4%99cie-2020-865867","alt":"Chirurgiczne cięcie"}
Czworo chirurgów opowiada w tym inspirującym serialu dokumentalnym o swoim życiu i pracy. Więcej Mniej
{"years":[2020]}
4
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Chirurgiczne+ci%C4%99cie-2020-865867/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/865867","link":"/serial/Chirurgiczne+ci%C4%99cie-2020-865867/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/865867","link":"/serial/Chirurgiczne+ci%C4%99cie-2020-865867/episode/ranking"}}
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Chirurgiczne cięcie
Chirurgiczne cięcie (2020) Zwiastun nr 1 1:37
Chirurgiczne cięcie | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2020 | Serial "Chirurgiczne cięcie" przybliża postacie czterech pionierskich chirurgów z całego świata, którzy wyróżniają się wizjonerskim podejściem do swojej profesji. Widzowie będą świadkami, jak przeprowadzają oni innowacyjne operacje i zabiegi. Lekarze ujawniają też swoje osobiste historie i opowiadają, co skłoniło ich do praktykowania medycyny. Ich obszary specjalizacji to medycyna płodu, neurochirurgia, transplantologia i kardiologia. Serial daje unikatowy wgląd w świat chirurgii i bada, jak nowe odkrycia i techniki nieustannie zmieniają nasz sposób rozumienia ludzkiego ciała.  
Jeszcze nikt nie dodał obsady i twórców do tego serialu. Dodaj ich i współtwórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie!
Dodaj obsadę i twórców
[]

"Chirurgiczne cięcie" przybliża postacie czterech pionierskich chirurgów z całego świata, którzy wyróżniają się wizjonerskim podejściem do swojej profesji. Widzowie będą świadkami, jak przeprowadzają oni innowacyjne operacje i zabiegi. Lekarze ujawniają też swoje osobiste historie i opowiadają, co skłoniło ich do praktykowania medycyny."Chirurgiczne cięcie" przybliża postacie czterech pionierskich chirurgów z całego świata, którzy wyróżniają się wizjonerskim podejściem do swojej profesji. Widzowie będą świadkami, jak przeprowadzają oni innowacyjne operacje i zabiegi. Lekarze ujawniają też swoje osobiste historie i opowiadają, co skłoniło ich do praktykowania medycyny. Ich obszary specjalizacji to medycyna płodu, neurochirurgia, transplantologia i kardiologia. Serial daje unikatowy wgląd w świat chirurgii i bada, jak nowe odkrycia i techniki nieustannie zmieniają nasz sposób rozumienia ludzkiego ciała.  

data produkcji
2020
tytuł oryg.
The Surgeon's Cut
inne tytuły
Chirurgiczne cięcie Polska
Więcej...
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych