PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98665}

Chobits

7,5 3 468
ocen
7,5 10 1 3468
Chobits
powrót do forum serialu Chobits

Chobits to bardzo dobry serial

użytkownik usunięty

oglądałem to dobre kilka lat temu na hyperze nie za wiele pamietalem (kilka gagów typu jak Chi mówiła na wszystko "Hideki") ale ogolnie zapamietalem ten serial jako przeuroczy (to niekoniecznie komplement dla faceta^^). rzeczywiscie jest przeuroczy i swietnie mu z tym. obecnie jestem w trakcie ogladania i Chi dopiero się wszystkiego uczy (to mi się wydaje jest najzabawniejsza i najsłodsza część całej serii...) wiec oceny jeszcze przyznac nie moge.
ogolnie musze powiedziec ze oglada sie to bardzo przyjemnie, czas szybko leci, glowny bohater jest sympatyczny i go lubie, postacie poboczne takoz.
w Chi sie nie zakochalem jak niektorzy tutaj (bo nie jest w moim typie^^) ale tez uwazam ze jest przesłodka:P
pozostaje mi tylko polecic ten serial wszystkim ktorzy chca sie zapoznac z anime. chociaz bardziej dziewczynom, nie wiem czy facetow az tak zainteresuje (ale patrzac po komentarzach interesuje^^)

pomysł na opowieść o wielorakiej miłości genialny, szkoda tylko, że anime było tak słabo narysowane, manga pod tym względem jest nieziemsko boska.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones