PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98665}

Chobits

7,5 3 468
ocen
7,5 10 1 3468
Chobits
powrót do forum serialu Chobits

Zakochałem się

ocenił(a) serial na 10

A ja 24.09.2006r. zakochalem sie w Chii. Wiem ze to nierealne, ale co mam poradzic na to, ze ja narysowano taka sliczna, piekna.

starjacker0

Wybacz stary ale ile ty masz lat żeby się zakochać w postaci z anime

ocenił(a) serial na 10
KYUZO_2

Prawie 22 lata. Ale u mnie jest tak ze latwo zakochuje sie, gdy kogos czesto widze i rownie szybko odkochuje sie gdy przestaje ta osobe widywac. A jako ze juz od dluzszego czasu nie ogladalem Chobits, wiec juz mi przeszlo. A dlatego Chii mi sie spodobala, bo naprawde obecnie trudno o kobiety z charakterem kobiecym (obecnie wiekszosc kobiet zachowuje sie jak facet: pije, pali, przeklina, zdradzaja czesciej niz faceci, poprostu zbyt agresywne usposobienie jak na plec zenska).
Ogolnie rzecz biorac teraz jestem bez emocji milosnych.

starjacker0

Looooz stary loooz bylem tylko ciekaw. Szanuje cie <peace> !!

ocenił(a) serial na 10
starjacker0

Coś w tym jest...

Trochę się nad tym zastanawiałem (2 dni!) i dalej nie doszedłem do jakichś zadowalających wniosków :/

Czyżby współczesne europejki były za mało kawaii??

ocenił(a) serial na 10
KYUZO_2

ty gościu
ty sobie nie wyobrażaj za wiele pewnie myślisz że miłość to jest coś cielesnego a to się mylisz bo to jest coś co się nie widzi i nie ma o tym zielonego pojęcia i chyba nie wiesz co to słowo oznacza

ocenił(a) serial na 10
starjacker0

Też mi się do tego stopnia spodobała że kupie mange masz rację z tą kobiecością.

starjacker0

Ja terz się zakochałem w Chii. Na początku niemyślałem o tym, ale to jest nieodparte, bardzo silne uczucie które niełatwo spławić.

ocenił(a) serial na 8
djpoposextreme

Bardzo lubię Chii. Może bym się nawet w niej zakochała gdybym była facetem, kto wie :)

Night_Shojo

starjacker0 Co do tej kobiecości to masz całkowitą rację ja się pod tym podpisuję.

ocenił(a) serial na 10
djpoposextreme

Chii ideałem kobiecości...
No, no...

Coś w tym chyba jest ;D

starjacker0

Heh. Nawet cię rozumiem stary, sam zakochałem się w postaci z anime - R-el Mayer z "Ergo Proxy". A co do tej kobiecości, to prawdę mówiąc Chii jest trochę przesłodzona, aż takiej kobiety to bym nie chciał.

starjacker0

Rozumiem cię. Skończyłem oglądać Chobits wczoraj. I normalnie nie mogłem zasnąć. Chi ma coś w sobie.

ocenił(a) serial na 10
wtajemniczonydz

I oto jak japońska kreska rodem z inteligentnego umysłu twórcy działa na ludzi.
Nie no, spoko. Miałem to samo...
Dziwne, ale Chii wydawała się być tak bezbronną istotą, że aż nie do uwierzenia był fakt, że to tylko "robot".

Po prostu uczucia nie do opisania. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 6
starjacker0

Ja mam wśród anime kilka postaci, w których się "zakochałam". Chii do nich nie należy, bo jestem dziewczyną xD

Aya_san

Jest taka nierealnie doskonała w swojej kobiecości. Taka słodka - śliczna - bezbronna - "głupiutka" :) uczyc i opiekować - Księżniczka... :)

FuturePawel

znam ten bol.tez zakochalem sie w Chii.a najgorsze jest to ze ma sie to uczucie ze tak naprawde nigdy jej nie spotkasz. a tak wogole ile to u was trwalo?

starjacker0

znam ten bol.tez zakochalem sie w Chii.a najgorsze jest to ze ma sie to uczucie ze tak naprawde nigdy jej nie spotkasz. a tak wogole ile to u was trwalo?

starjacker0

ludzie help jak mozecie jak sprawic bym sie odkochał w chii .to jest nie do wytrzymania.ja nie moge spac !!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones