PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=471609}

Chowder

6,7 4 845
ocen
6,7 10 1 4845
Chowder
powrót do forum serialu Chowder

Chowder rządzi!!!!

ocenił(a) serial na 10

Najlepsza bajka jaką kiedykolwiek oglądałam. Genialna fabuła i poczucie humoru. Ani
jeden odcinek mi się nie nudził. Dawno nic nie wpływało na mnie tak pozytywnie. Moge
oglądać to codziennie i cały czas się śmieję! :-)

ocenił(a) serial na 8
peterka1962

bajka niezła, nawet jedna z moich ulubionych jakie teraz lecą na CT, ale dzieciom bym jej nie puścił. Ejstem juz dorosły i nic mi się nie stanie, ale takiemu 6-ścio latkowi zrobiłaby ładne gówno z mózgu. Jeśli komuś przypadła do gustu to Flapjack i Pora na przygodę są na podobnym poziomie.

kamelor1

Rozumiem cię - wkurzają mnie takie bajki, co mają być niby komediami i stosują prymitywny, infantylny, żenujący i bardziej głupi niż wulgarny humor oparty na smrodzie, brudzie czy fizjologii. Co prawda słynący z nieświeżego oddechu Stinkie z "Kacpra" mnie śmieszy do dziś, ale to nie była zasadnicza część fabuły i byli tam też dość ważni normalni ludzie.

peterka1962

Zgadam się , Chowder jest świetny :)

ocenił(a) serial na 7
peterka1962

Bardzo śmieszna kreskówka, zwłaszcza że lubię komedie. Naprawdę przyjemnie się ogląda :)

peterka1962

mam 22 lata i czasami oglądam Chowdera :D Prześmieszna bajka

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones