serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Chuck

2007 - 2012
40 min.
7,7 22 913
ocen
7,7 10 1 22913
8 245
chce zobaczyć
5,7 3
oceny krytyków
Komputerowiec, dzięki przygotowanemu na zlecenie CIA programowi, staje się superszpiegiem tropiącym złoczyńców z całego świata. Więcej Mniej
Chuck zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Emmy
Serial zdobył 2 nagrody Emmy, 3 inne nagrody i 16 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody

Sympatyczny komputerowiec zostaje uwikłany w działania tajnych służb. Przypadkiem poznaje ich dane. Teraz Chuck Bartkowski nie ma wyjścia. Zostaje zwerbowany przez agenta Johna Caseya do pracy jako szpieg. Tu zaczynają się problemy naszego bohatera, bo w niczym nie przypomina on agenta 007. Chuck nienawidzi przemocy, rumieni się wSympatyczny komputerowiec zostaje uwikłany w działania tajnych służb. Przypadkiem poznaje ich dane. Teraz Chuck Bartkowski nie ma wyjścia. Zostaje zwerbowany przez agenta Johna Caseya do pracy jako szpieg. Tu zaczynają się problemy naszego bohatera, bo w niczym nie przypomina on agenta 007. Chuck nienawidzi przemocy, rumieni się w towarzystwie atrakcyjnych dziewczyn, kiepsko kłamie i niezbyt dobrze znosi stresujące sytuacje. Jest ciężko! Rozpoczyna się trening, który ma przeistoczyć komputerowca w maszynę do zabijania. Prowadzi go ponętna Sara, w której Chuck szybko się zakochuje. Tym bardziej cieszy go wiadomość, że w śmiertelnie niebezpiecznych misjach to właśnie ona będzie jego partnerką. Efekty są jednak marne. Zakończone sukcesem misje są raczej dziełem przypadku niż zdolności nowo upieczonego agenta.

studio
College Hill Pictures Inc. / Fake Empire / Warner Bros. Television / Więcej...
tytuł oryg.
Chuck
inne tytuły
Serial kręcony jest w Los Angeles (Kalifornia, USA).
W 4 odcinku pierwszego sezonu serialu "Chuck" pt. 'Chuck Versus the Wookie' kiedy agentka Carina mówi po szwedzku: "Gdy rzucę ci klucze, upuścisz je?" Sarah Walker (grana przez Yvonne Strahovski) odpowiada po polsku: "Tylko jak rzucisz jak twoja mamusia".
Tytułowa postać to komputerowy nerd, wyrzucony ze Stanford - Chuck (Zachary Levi) – mieszkający ze swoją siostrą Ellie (Sarah Lancaster) i jej chłopakiem Devonem (Ryan McPartlin), a jego jedynym i najlepszym przyjacielem jest drugi nerd Morgan (Joshua Gomez). Obaj pracują w markecie z elektroniką - Buy More - pełnym wyjątkowych osobistości, którym... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych