PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812539}

Chyłka

7,4 31 387
ocen
7,4 10 1 31387
5,0 4
oceny krytyków
Chyłka
powrót do forum serialu Chyłka

Langer

ocenił(a) serial na 8

Czy nie sądzicie, że Jakub Gierszał jest stworzony do tego, żeby grać psychopatów? Moim zdaniem świetnie wypadł w tej roli

ocenił(a) serial na 9
annamaria95

Zdecydowanie tak, jedna z lepiej zagranych ról w tym serialu. W pierwszym odcinku zastanawiałam się co ten koleś tu robi, ale potem mega zaskoczenie.

ocenił(a) serial na 8
mamamisia


popieram, rola w Chyłce świetnie mu wyszła, widziałem go w innych produkcjach ale tutaj po prostu mistrzostwo

ocenił(a) serial na 9
annamaria95

Jest dziwny, ale tak intrygująco dziwny, że naprawdę jego postać jest świetnie zagrana

ocenił(a) serial na 9
annamaria95

Zdecydowanie, każda jego mina, gestykulacja, ton głosu, bardzo pasuje do tej roli :)

ocenił(a) serial na 10
annamaria95

Niby aktor wydaje mi się znany, ale nie mogę sobie przypomnieć go z innych produkcji, może też dlatego, że tak wyrazisty był w Chyłce. Zgadzam się, że zagrał fenomenalnie.

iwona2markiewicz

Ja go kojarzę z innych produkcji i myślę, że ma ogromny potencjał. W Chyłce świetnie wypadł.

ocenił(a) serial na 8
annamaria95

Ja mam wrażenie, że Kuba jest stworzony do każdej praktycznie roli, jaką ma okazje zagrać. :D ale świetnie postać Langera mu wyszła. I jest nieodłączną częścią serialu w nie mniejszym stopniu niż Chyłka i Zordon. Jeśli będzie ten 6 sezon, to mam nadzieję, że i on się w nim pojawi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones