PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10034055}

Ciało w ogniu

El cuerpo en llamas
6,4 2 319
ocen
6,4 10 1 2319
Ciało w ogniu
powrót do forum serialu Ciało w ogniu

Niestety dla mnie mega nudny. Postac glowna nie pasujaca do roli. Serial potrzebowal kogos bardziej doswiadczonego do zagrania takiej skomplikowanej osobowosci.. No coz:)

radyjko_15

Zgadzam się z tobą. Mam takie same odczucia co do roli Ursuli.

radyjko_15

Serial może nie porywa, ale nie jest tez tak bardzo nudny mając na uwadze rozwiązłość głównej bohaterki. Bohaterki, którą grać powinna zupełnie inna aktorka - to fakt.

norbertcezet

Sama fabula wg mnie bardzo ciekawa. Dobre ujecia, ciekawy scenariusz.. ale za mloda aktorka, za malo doswiadczenia miala do zagrania tej roli. Tu potrzeba bylo mocnego przekazu emocji w roli ofiary i w roli ukrytej sadystki i dziewczyny chorej psychicznie.. Niestety ja czesc watkow musialam przewijac i czekalam kiedy koniec a naprawde szkoda, bo potencjał był naprawdę duży patrząc na calosc obrazu:)

norbertcezet

Jest nudny i to bardzo!!!!!!!!

radyjko_15

prawda? mnie też znużył; na potrzeby takich filmów stworzyłam własny gatunek: przeintelektualizowany ;P jeśli ujęcia, to tylko artystyczne, jeśli podkład muzyczny - to tylko skrzypce, jeśli kolory - to koniecznie przygaszone
film krzyczy: jestem ambitny!!
a nikt mu nie wierzy
nie podobał mi się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones