PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10018753}

Citadel

5,5 2 497
ocen
5,5 10 1 2497
3,3 3
oceny krytyków
Citadel
powrót do forum serialu Citadel

Całkowicie niezależna to nawet największa feministka by nie była
Siatka szpiegowska tym bardziej nie może być całkowicie niezależna jeśli nie jest zależna od rządów, to jest zależna od klienta, sponsora.

pidzieciol

To chyba kolejny komiks dla młodzieży. Raczej poważniejszego opisu świata szpiegów tu nie będzie. Komiksowe łubu-du, pewnie agentka też śliczna i w szpilkach rozwalająca czterech komandosów jednym kopnięciem z wyskoku i z półobrotu. Coś akuratnego dla widzów w okresie dojrzewania.

ocenił(a) serial na 3
per333

Tak właśnie jest. Technicznie jest na bogato. Fabularnie to straszna nędza. Dwa pierwsze odcinki nie nastrajają optymistycznie, ale i tak nie miałem dużych oczekiwań.

ocenił(a) serial na 6
pidzieciol

To serial dokumentalny? Wydaje mi się, że nie.

FlashGordon_filmweb

Ale odrobina logiki, nie zaszkodziłaby. Da się oglądać, pod warunkiem przełączenia mózgu w stan czuwania.

ocenił(a) serial na 6
soplic68

Odkrywasz na nowo kinematografię, okazuje się, że wiele produkcji jest na bakier z logiką. Stare, znałem.

ocenił(a) serial na 3
FlashGordon_filmweb

Kwestia oczekiwań. Jeśli ktoś ma niewygorowane, to zostaną zaspokojone. Netflix zrobił Nocnego Agenta;, NBC The Endgame, a Amazon Cytadelę. Wszystkie 3 są według tego samego sznytu i skierowane do tego samego konsumenta. Rożnica polega jedynie na wysokości wypranych w nich pieniędzy.

ocenił(a) serial na 6
PPS

Oo mamy wątek spiskowy, wyprane pieniądze, atmosfera się zagęszcza!

ocenił(a) serial na 3
FlashGordon_filmweb

Ale, że Bezos - jedna z największych kanalii świata - może prać pieniądze w drogich, słomianych inwestycjach? No coś niepojętego. Tylko antyszczepionkowcom i płaskoziemcom mogły przyjść do głowy takie pomysły.

ocenił(a) serial na 3
pidzieciol

Po oglądnięciu całości - co to za agencja szpiegowska która nie wie kim są rodziny swoich szpiegów? Dno, a nawet niżej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones