PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848394}

Co kryją jej oczy

Behind Her Eyes
7,1 27 432
oceny
7,1 10 1 27432
Co kryją jej oczy
powrót do forum serialu Co kryją jej oczy

Całkiem niezły

ocenił(a) serial na 6

Kibicowałem Adele, było mi jej szkoda. Ale prawda okazała się jeszcze gorsza :( I do tego psychol zrobił to samo Louise.
Sam serial oceniam jako niezły, wciąga na tyle że można obejrzeć nawet ciągiem, ja brałem standardowo po 2 odcinki. Szczególnie gra Adele mi się podobała, ale David również rzucał na siebie podejrzenia. Zastanawiałem się więc jaka będzie ta główna tajemnica; Adele czy David?. A tutaj główna postacią jest Rob. Irytowały mnie trochę wstawki senne Louise, później "podróże" podniosły poziom dziwności, ale finalnie ma to jakiś sens.
Oczywiście jest wiele znaków zapytania przy planie Roba, czy był tak genialny. W sumie już po akcji z Adele mógł powiedzieć, że Rob wyjechał i chyba David by się tym nie przejął. Element szantażu raczej nie był w tym wypadku mądry, w końcu zaważył na całym związku. Zachowanie Luise pod domem Adele jest bez sensu, ale taki znów był wymóg fabularny.
W każdym razie serial jest całkiem niezły i warto go obejrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones