PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848394}

Co kryją jej oczy

Behind Her Eyes
7,1 27 394
oceny
7,1 10 1 27394
Co kryją jej oczy
powrót do forum serialu Co kryją jej oczy

Nie zgadza mi sie jedno : w jego pamietniku (Rob) brzmi jakby to on wymyslil sposob jak pozbyc sie koszmarow i podrozowaniu cialem ( liczeniu palcow i szukaniu drzwi) + dopiero potem poznaje Adele -> w takiej kolejnosci czytala Louis.
A jak wracamy do przeszlosci to bylo ze to Adele mu pokazala i nauczyla jak zasnac i podrozowac poza cialem , wiec nie mogl napisac tych wskazowek przed poznaniem Adelle. ( mowi : trzeba bylo mi tego nie pokazywac).

ocenił(a) serial na 7
huyen_anh_pizzabella

Ja zrozumiałam to tak, jakby świadomy sen a podróż duszy (czy też ciała astralnego) w trakcie snu to były odrębne kwestie. Rob już wcześniej próbował świadomego snu, było to łatwiejsze a Adele pokazała mu jak wyjść z ciała.

ocenił(a) serial na 10
ola12d2

Wczoraj po tej wypowiedzi ogladalam pare recenzji i opisow filmow i w polskiej wersji tlumaczenia wydarzen mowili tak jak Ty, za to w jakiejs angielskiej stwierdzili ze to Adele wymyslila sposob kontrolowanie snow a Rob sie od niej nauczyl i to spisal, dzieki temu od pobytu w klinice juz nie snia mu sie zombie. Wiec chyba niespojnosc filmow skoro interpretuja go roznie na roznych portalach :P Ale napewno podroz poza cialem musiala wymyslic Adele, wtedy wyszloby ze uczen przerosl mistrza bo to Rob wymyslil kontrol sny a Adele to rozwinela :P

ocenił(a) serial na 7
huyen_anh_pizzabella

Adele mu pokazała jak wyjść z ciała, a on potem poczytał na ten temat w necie i odkrył, że jest możliwe, żeby zamienić się ciałami.
Tylko właściwie nie wiemy kiedy Rob to spisał (choć może była taka scena, nie pamiętam). Może to spisał dopiero po tym jak zamienił się ciałami z Adele.

McGyverPL

Pisał już pamiętnik jadąc do Adel do jej posiadłości, jest scena w autobusie gdzie cos sobie notuje, więc może to po prostu niedopatrzenie scenarzystów ;]

użytkownik usunięty
huyen_anh_pizzabella

Stworzył własną wersję. Mam wrażenie, że pisał to będąc już Adele, może nawet 1-2 dni przed przekazaniem tego pamiętnika Louise.

użytkownik usunięty

Nie wszystko, ale jakieś fragmenty mógł dopisać. A ostatnie wyrwane kartki bankowo dotyczyły jego westchnień do Davida i może znajdował się tam opis zakończenia żywota Adele.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones