PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848394}

Co kryją jej oczy

Behind Her Eyes
7,1 27 403
oceny
7,1 10 1 27403
Co kryją jej oczy
powrót do forum serialu Co kryją jej oczy

Jak dla mnie ten serial stracił w momencie, gdy nagle okazało się, że jakiś ćpun wszedł w ciało kobiety i przeniósł w nie swoją duszę, by żyć w związku z facetem. Przecież ten serial nie zasługuje na więcej niż pół gwiazdki. Serio komuś takie g.... Się podoba? Przecież to jest Science fiction i ludzie, którzy nie lubią takich bajek, to zobaczą, że to dramat, więc można oglądać. Kurde no za dzieciaka takim czymś się jaralem, jak w dragon Ballu jak kapitan Ginyu na Namek zamienil się ciałem z Goku, później z Bulmą i żabą. Chory serial.

ocenił(a) serial na 7
piecia1990

Ale jesteś dorosły xD hahahah

ocenił(a) serial na 7
AJerry

To samo pomyślałem, serial napewno bardzo ciekawie zrobiony, moze odcinki, niektóre mocno przedłużane. Oglądając z dziewczyną, zaskoczenie mocno Nas zdziwiło, bo snulismy setki różnych teorii wspólnie, ale żadne z Nas nie wpadło na to :D panie "piecia1990" panie Dorosły takie seriale sprawiają, że ludzie mają wyobraźnię i mając pomysł na coś potrafią do samego końca czekać z zaskoczeniem, właśnie dlatego myślacy człowiek da więcej niz 0,5 gwiazdki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones