PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848394}

Co kryją jej oczy

Behind Her Eyes
7,1 27 403
oceny
7,1 10 1 27403
Co kryją jej oczy
powrót do forum serialu Co kryją jej oczy

Zakończenie test

ocenił(a) serial na 8

Generalnie zacznę od tego że uwielbiam filmy czy seriale z zaskakującym, nietypowym, szokującym zakończeniem, wręcz nawet szukam takich które nie muszą być świetne ale potrafią na koniec zaskoczyć. Gdzieś mignęły mi opinie że zakończenie jest szokiem więc i podjąłem się próby odgadnięcia jakie będzie, tym bardziej że wpadłem na nie praktycznie na początku poprzedniego odcinka. Chętnie zobaczę czy się sprawdzi. Moment kluczowy był gdy Adele ukazała swój dar Robowi a ich dusze pałętały się gdzieś po okolicy a dodatkowo moment w którym Rob pierwszy raz zobaczył Davida. Ułożyło się to w całość, przynajmniej tak sądzę. Moja interpretacja zakończenia jest taka że Rob wymyslił sprytny plan aby zamienić się ciałami z Adele (oczywiście pod warunkiem że będzie to możliwe), tym samym on będą w jej ciele zabija ją w ciele Roba. Dlaczego? Ano po pierwsze on marzył o takim domu i takim życiu jakie ma Adele, piękny dom, bogata dziedziczka, no i...David, od razu było widać jak patrzył się na niego a jak wiadomo jest homoseksualistą więc zwyczajnie David go zauroczył. Cały czas w ciele Adele moim zdaniem siedzi Rob. Nie wiem jedynie skąd David o tym wie, może nie wie ale ewidentnie się domyśla. Scena w której z totalnym obrzydzeniem uprawiał seks z Adele trochę mnie do tego nakierowała, jakby wiedział że to nie jego żona ale z racji tego że jest psychiatrą stara się tłumaczyć to racjonalnie. Czekam na ostatni odcinek i jaka będzie prawda :D

ocenił(a) serial na 8
czyjasniePanie

Tak jak przeczuwałem zakończenie było prawie takie jak przewidziałem, z tą różnicą że nie wpadłem na to że Rob wejdzie w ciało Louise. Zdziwiło mnie też to że David tak naprawdę po historii z Robem jakby stracił jakikolwiek szacunek i miłość do Adele mimo że tłumaczyła że to był wypadek. Dziwne to bo jednak sądziłem że jakoś wpadnie na to że to zwyczajnie nie ona albo daleka od niej osoba. Fajne było to z kolei że Adam praktycznie od razu zauważył że to nie jego matka, że coś z nia jest nie tak. Pewnie kolejnego sezonu nie będzie bo zapewne byłby czymś podobnym, czyli nagle David zacznie zauważać dziwne zachowania Louise lub może Adam coś od siebie dołoży. Całościowo przyznam że wciągnał mnie serial, nie spodziewałem się jak akcja się rozwinie i o co tak naprawdę chodzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones