PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=351408}

Code Geass: Lelouch of the Rebellion

Code Geass: Hangyaku no Lelouch
8,1 12 115
ocen
8,1 10 1 12115
Code Geass: Lelouch of the Rebellion
powrót do forum serialu Code Geass: Lelouch of the Rebellion

Jestem ciekawa osobowości głównego bohatera jak i zielonowłosej dziewczyny na okładce i chciałabym obejrzeć to Anime ale obawiam się, że może wyjść coś podobnego do "Death Note". W opisie filmu piszę "Chłopak postanawia wykorzystać dar, by zniszczyć obecne imperium i stworzyć nowy, lepszy świat." i to mnie martwi. Co prawda ten film powstał wcześniej od "Death Note" jednak mają trochę podobny opis głównego bohatera :/ Czy warto to obejrzeć? Czy fabuła jest ciekawa? Są nagłe zwroty akcji? [Przepraszam jeżeli kogoś uraziłam tym porównaniem]

ocenił(a) serial na 10
My_Life_My_Film

Myślę że lepiej samej się przekonać. A jeżeli spojrzeć na opinie, to ponoć te dwa anime sa na równi. Z moich spostrzeżeń jednak różnią się te anime od siebie. Zupełnie odmienna historia inne idee. Jestem jednak na 3 odcinku wiec wiecej nie dam rady powiedzieć. Death note zaskoczył mnie od 1 odcinka. Tutaj trochę nie mogę nadążyć za fabułą

Frogsia

Masz rację, sama obejrzę i ocenie w końcu każdy ma inny gust :)

ocenił(a) serial na 10
My_Life_My_Film

Jak na razie mnie się podoba ;) Może dla mnie aktualnie fabuła za szybka, ponieważ ostatnio oglądałam Monstera 74 odcinki. Ale Code Geass to zupełnie co innego niż Death note. Może podobieństwo jest lekkie w bohaterze, ale jednak historia opiera się gł. na mechach. Fani robotów i mechaniki może lepiej będą sie czuć oglądając. Ja troszkę musiałam sie przyzwyczaić. Ale polecam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones