PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=512751}

Community

7,5 19 067
ocen
7,5 10 1 19067
7,9 9
ocen krytyków
Community
powrót do forum serialu Community

Z początku serial całkiem nieźle się zapowiadał, ale z każdym odcinkiem coraz mniej chciało mi sie go oglądać. Po 13 odcinku odpuszczam sobie go całkowicie i raczej już nie będę go oglądał. Bardziej polecam inną nowość tego sezonu, czyli przezabawną i inteligentną komedię "Moderna Family".
PS: Miły akcent 13-ego odcinka to gościnny występ Jack Blacka.

ocenił(a) serial na 9
asbzyl

Ten akcent akurat mi się nie podobał. Modern family z resztą też. Oglądałem 3 odcinki i już nie mogłem więcej, zupełnie tego nie trawie. końcówka community świetna, odcinek z paintballem najlepszy w sezonie.

ocenił(a) serial na 8
ulvar

Zdecydowanie, odcinek z paintballem był świetną niespodzianką.

użytkownik usunięty
asbzyl

Nie jestem fanką Blacka, więc nie byłam zbyt podekscytowana jego występem. A serial jest świetny, śmieszny i inteligentny (tylko po prostu nie dla każdego). Ale oczywiście MF też uwielbiam :)

Co do gościnnych występów, w drugiej serii pojawią się Drew Carey i Betty White :D

asbzyl

Mi się serial za to średnio podobał na początku, teraz go uwielbiam. Jack Black średnio mi się podobał, nie bawił mnie wcale.

Odcinek z paintballem był najlepszy. :D Check mate bitches. LOL Serial nie jest dla każdego, dużo w nim przesady, nabijania się, sarkazmu, itd...mi się to akurat bardzo podoba.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones