PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=512751}

Community

7,5 19 067
ocen
7,5 10 1 19067
7,9 9
ocen krytyków
Community
powrót do forum serialu Community

Jak w tytule? ktoś coś wie? mam nadzieje że tylko przerwa wakacyjna i od września ruszą z nową serią. Zwłaszcza, że sytuacja się na końcu skomplikowała...

ulvar

na szczęście, już we wrześniu będzie. ;)

użytkownik usunięty
ulvar

Pierwszy odcinek 2 sezonu zostanie wyemitowany 23 września :D

Ja sama strasznie się nie moge doczekać. To co się stało na końcu ostatniego odcinka wmurowało mnie w ziemię (ale pozytywnie, bo bardzo chciałam żeby to się stało ;D)

ocenił(a) serial na 8

To takie idealne wręcz wyjście z sytuacji.
Spoiler.
Od czasu tej debaty byłam zdecydowanie za paringiem Annie+Jeff. Ta profesor niestety nie wniosłaby wiele do serialu, bo nie była z ich grupy. Za Brittą nie przepadam z kolei. I myślę, że gdyby była z Jeffem to wszystko zaczęłoby się robić strasznie nudne i przewidywalne. A tak to jest nad czym się zastanowić przed kolejnym sezonem. Myślicie, że Annie+Jeff przetrwa? Albo w ogóle zaistnieje, bo w sumie pocałunek nie przeradza się od razu w związek. I tak z innej beczki - yay Annie, młodym też się coś od życia należy! PS Zastanawiam się czy w końcu wymyślą jakąś dziewczynę Abedowi...

użytkownik usunięty
carols

SPOILER

Ja też od czasu debaty zakochałam się w duecie Jeff&Annie. Od kiedy się pocałowali często o nich myślałam. Powinni być razem, bo są uroczy jako para (mimo ze tyle ich różni). Nie jestem fanką Britty (zaczeła mnie troche irytować) a Slater po prostu nienawidzę, i nie wiem jak Jeff wogóle mógł coś w niej widzieć :/
A jeśli Jeff nie "wybierze" Britty to w grupie będzie dość niezręcznie. Nie moge się doczekać jak to się potoczy. 3 laski zakochane (niby) w Jeffie. Będzie się działo :D

ocenił(a) serial na 8

Możliwy spoiler.
Ja się zastanawiam, jak Jeff sobie poradzi z tą sytuacją. Nie jest typem zaangażowanego w związki, więc może go to nieco odrzucić. A Annie odkąd zmieniła fryzurę naprawdę nieźle wygląda. No i umie Jeffa zmanipulować :) A Britta również nie wygląda na osobę lubiącą związki.
A poza tym Annie jest jeszcze bardzo młoda, więc prawdopodobnie Jeff poczuje się zobligowany do opieki nad nią i nie odważy się jej zranić.

użytkownik usunięty
carols

Racja, szczególnie że Annie źle znosi takie rzeczy (jak wiemy trafiła do Geendale przez to że była uzależniona od antydepresantów, które brała, bo była nielubiana w liceum). Może coś z tego wyjdzie, bo widać było (w obu odcinkach) że Jeffowi się pocałunek bardzo spodobał ;) A różnica wieku to w tych czasach błachostka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones