Community (2009-2015)
Community: Sezon 5 Community Sezon 5, Odcinek 11
Odcinek Community (2009-2015)

G.I. Jeff

21m
7,2 232
oceny
7,2 10 1 232
Community
powrót do forum s5e11

Chyba każdemu pogoda się udzieliła : ) xd

Animowany odcinek, w głównej mierze chyba parodia kreskówki i zabawek GI Joe i.. było całkiem całkiem, aczkolwiek oczekiwałem chyba czegoś więcej. Nie mniej zapamiętam motyw z 'nie zabijaniem', wręcz fenomenalnie prze-śmiali ten zabieg wzdłuż i wszerz &lt;no dobrze, może było tego zdecydowanie za mało, ale na 20 min. wyszło całkiem zgrabnie xD&gt; = no po prostu mistrzostwo &lt;tu pewnie nie chodziło o Joe co ogólnie o każdą 'bajkę' tamtych lat.. chyba&gt;. Ania w wersji animowanej Joesów wymiatała &lt;tekst Jeffa o jej 'racku' również wymiatał, haha&gt;, a Shirley miała zajedwabistą ksywę.. xP <no Chang też, ale ksywa Shirley bardziej mnie rozśmieszyła xd>

ocenił(a) serial na 10
matiiii

Dzisiaj się zepsuło trochę, przynajmniej u mnie, więc może ludzie zaczną komentować zamiast zajmować się, tfu, życiem.

Nie podobało mi się. Bardzo. Do tego stopnia, że poważnie się zastanawiałem czy to przypadkiem nie był jeden z gorszych odcinków w historii serialu. Potem obejrzałem drugi raz i trochę zmiękłem. Nadal jednak twierdzę, że to najgorszy odcinek w tym sezonie. Moim głównym zarzutem jest to, że strasznie prześlizgnęli się po sprawie Jeffa. Tak jakby po prostu szukali pretekstu by zrobić odcinek z G.I. Joe. Główny wątek do 13 minuty zwyczajnie nie istnieje. Liczyłem na więcej dramatu. Przy czym mam podejrzenie, że ta sprawa jeszcze nie jest do końca zamknięta i wrócimy do niej w którymś z finałowych odcinków. Przynajmniej taką mam nadzieję, bo inaczej byłoby to wyjątkowo płytkie potraktowanie problemu.

Shirley jako "Three Kids" strasznie nudna. Wyraźnie nie mają na nią pomysłu. W ogóle poza Jeffem i Abedem żadna postać ze stałej obsady nic specjalnego do odcinka nie wniosła. Na plus wyróżniała się jedynie scena w biurze Craiga. Catch-22 much? No i najlepszy end tag od czasu Duncana zamawiającego zszywki/spinacze.

Biorę pod uwagę, że nie do końca jestem w grupie docelowej tego odcinka, ale nie byłem w niej też przy odcinku z animacją poklatkową a ona zdecydowanie lepiej zadziałała. Zapewne dlatego, że tam problem rozwiązano zamiast go zasygnalizować i zakopać. Jeśli wydarzenia z G.I. Jeff będą miały realne przełożenie na któryś z nadchodzących epizodów, zmienię opinię o odcinku. Na chwilę obecną muszę powiedzieć, że wypadł on słabo.

ocenił(a) serial na 8
hangeyes

"najlepszy end tag od czasu Duncana zamawiającego zszywki/spinacze."
Ja się nawet wyrwę przed szereg i napiszę, że ten Duncan to najlepszy eng tag serialu.

Mi też ten odcinek nie podszedł. Na pewno był najmarniejszy w tym sezonie, oraz jeden z najgorszych w całym serialu. Jakoś nie lubię tych animowanych odcinków. Poza fragmentem z odcinka jak Jeff i Shirley grali w piłkarzyki, który był zrobiony w stylu The Boondocks (cały odcinek w takim stylu by mi się marzył). W tym przypadku, osobiście rozśmieszył mnie brat bliźniak Duncana i Buzz robiący niepełne fikołki i ból kręgosłupa. I to chyba wszystko. Inne odcinki tego sezonu oglądałam po kilka razy, tego nie będę powtarzać szybko. Szkoda, że zostały dwa do finału i nie wiemy co dalej. Szósty sezon i film?

U mnie od piątku zimno. Więc się książką zajęłam.

Kasiek_haz

""najlepszy end tag od czasu Duncana zamawiającego zszywki/spinacze."
Ja się nawet wyrwę przed szereg i napiszę, że ten Duncan to najlepszy eng tag serialu. "
No już przesadzacie xP <dżołk>

ocenił(a) serial na 8
matiiii

Nie przesadzam :) miny Oliviera w tej scenie są prześmieszne :)

ocenił(a) serial na 10
Kasiek_haz

Mnie się bardziej od Duncana podoba to: http://www.youtube.com/watch?v=2iS0CFLcsns
Takie radośnie głupie.

Fajny był też ten animowany end tag z robo-dziekanem, ale chyba nie wytrzymałbym nerwowo 20 minut w takiej stylistyce. Zwłaszcza tej muzyki.

Z tego co wiem, to szósty sezon jest wysoce prawdodpobny. Nie wiem jak z filmem ale jeśli wytwórnia się nie zgodzi na finansowanie takiego przedsięwzięcia, to zawsze jest Kickstarter. Przy Veronice Mars uzbierali tyle ile zakładali chyba w dwa dni więc o Community się nie martwię.

Co czytasz? ;)

ocenił(a) serial na 8
hangeyes

Do Duncana to był mój ulubiony end tag: http://www.youtube.com/watch?v=kSwZdwR8KPA
i jeszcze krumping

Nie, ja tego z robo-dziekanem też bym nie przeżyła. Ale najgorsze chyba były te kukiełki i święta Abeda (nie bijcie!). Nie odcinek, ale sposób animacji. Strasznie nie lubię czegoś takiego, ugh.

Masz rację, z tym Kickstarterem. Film w ten sposób może wypalić. A sezon szósty ogłoszą pewnie oficjalnie po finale piątego. Oby!

Czytam Odkrycia Riyrii, Michaela J. Sullivana, lekkie fantasy.

ocenił(a) serial na 9
matiiii

Ambiwalentne uczucia mam wobec tego odcinka. Nie jest tak, że mi się nie podobało, ale ja zwyczajnie nie lubię takich bajek. A i animowane odc. Comm tak sobie... Z drugiej strony były momenty niezłe i ogólnie oglądało się przyjemnie. Także widzisz matiiii, nie tak źle ;)
Chociaż faktem jest, że to kolejny odc., kiedy oglądając nie mam napadów śmiechu... Lekka obniżka formy ostatnio.
Co mi się podobało:
Pseudonimy....
Abed „Czwarta ściana” :D
Britta „Buzzkill” I awesome saw :D
Shriley „Three kids” … “I have three kids” jako odpowiedź na wszystko

Chang w stroju wojownika? https://www.youtube.com/watch?v=_I_43IeRtr8
https://www.youtube.com/watch?v=Rv1hlK4GCSM
https://www.youtube.com/watch?v=KiBoANA4A6U
(nie mogłam się zdecydować :D)

Fajny był ten członek Kobry z fiksacją na punkcie węży i kobiecych piersi

Kryzys wieku średniego Jeffa? Hmmmm... Zgadzam się z hangeyes - też mam nadzieję, że to tylko zasygnalizowanie wątku, a nie wszystko, co mają nam do zaoferowania.

Co do end tagów, to ja lubię to:
https://www.youtube.com/watch?v=7WEVadC8WvI Wszyscy moi ulubieńcy w jednym miejscu :)

M.J. Sullivan i ta jego Riyria podobno całkiem, całkiem, że się wtrącę do tematu książkowego.

ms_rosencrantz

"Także widzisz matiiii, nie tak źle ;)"
Ja może tak <nie, wcale nie przyrównuje do tego, co napisałem w innym temacie xd>: napisałaś podobnie jak kasiek_haz i hangeyes xDXDXD Ahh, Wy 9-tkowcy i 10-tkowcy, zawsze będę miał odwrotnie niż Wy.. chwila, nie, to Wy macie odwrotnie niż ja xP

ocenił(a) serial na 9
matiiii

Ja nie byłam aż tak krytyczna. Ale dobrze, że masz odwrotnie, bo była nuda tutaj. ;)

ms_rosencrantz

Ms_rosencrantz - ukrywasz tę krytyczność, ale ja przejrzałem ; ] Tak to jest mieć wieczorki wolne na jesieni i netflixa, i obejrzeć po całości 4-ry pierwsze sezony, i zawitać do stałych fanów serialu xP

ocenił(a) serial na 9
matiiii

I tutaj się mylisz, bo ja też całkiem niedawno obejrzałam całość. Zima-wiosna chyba, więc wiesz ;P Pierwsze podejście było dużo wcześniej, ale tak na serio to niedawno stosunkowo.

ms_rosencrantz

To zdanie z tym 'nuda tutaj' brzmiało, jakbyś była fanką od dłuższego czasu, wybacz xP Witam w klubie 'nie dawno obejrzałem/am Community' <fajnie, nie musieliśmy czekać z tygodnia na tydzień, gdy sezony miały po 20+ odcinków xD>

ocenił(a) serial na 8
matiiii

Ja jeszcze niedawno byłam 8-kowcem, ale zmieniłam w trakcie tego sezonu, także sza! :D

Kasiek_haz

Żadne sza, Kasiek_haz, żadne sza! W momencie, w którym przeszłaś na ciemna stronę mocy nie ma dla Ciebie ratunku <i proszę nie pisać Luke Skywalker mode on xd>

ocenił(a) serial na 8
matiiii

http://31.media.tumblr.com/a383791cba2c0a08cb65824d91527c01/tumblr_mf3kq3C33x1s0 a97vo2_250.gif :D

Kasiek_haz

Mistrzostwo xD

ocenił(a) serial na 8
ms_rosencrantz

Napiszę tak: nie zdarzyło się do tej pory, żeby jakiś autor tak mi odpowiadał. Nie mam zastrzeżeń do 99,9% tego co dzieje się na kartkach. Nie ma żadnych zbędnych wątków, a te romantyczne nie dość, że nie męczące, to dość urocze, a nawet jedną parę shipowałam zanim się zeszli, także w ogóle się zdziwiłam. 8 tomów a ja ani razu nie przewracałam oczami z zawodu czy zażenowania. Czego nie mogę napisać chociażby o Trylogii Nocnego Anioła, gdzie jeden wątek położył mi całą sagę.

ocenił(a) serial na 9
Kasiek_haz

Zachęciłaś mnie. Kiedy pospłacam długi w bibliotekach, oddam książki, uporam się z pracą dyplomową, to się za to biorę. ;) Chyba trochę się zejdzie :D

ocenił(a) serial na 8
ms_rosencrantz

Ho ho. To śniegi już zaczną padać :D Powodzenia w pisaniu pracy , ból to prze okrutny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones