PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706211}

Constantine

7,1 11 411
ocen
7,1 10 1 11411
Constantine
powrót do forum serialu Constantine

jakim kretyne trzeba być by zaprzestać na jednym sezonie

ruski011

takim który pcha kasę w marny serial który się nie sprzedaje.

konradleg

uważasz że to marny serial?

użytkownik usunięty
ruski011

Właśnie obejrzałem, dość podobny do "Supernatural" jednak gorszy, po co ciągnąć 2 na raz?

konradleg

bo niestety ale nie znajdziesz serialu o podobnej tematyce z takimi efektami i dość dobrą fabułą, pominę gre aktorską i muzyke które także są na poziomie. Wole osobiście supernatural ale Constantine to dobry film. Jest dużo dupowatych filmów które są ciągnięte do końca a w tym przypadku nawet Stephen Amell wraz z obsadą Arrow stanęli po stronie Constantine

ruski011

uważam, że jest tragiczny zwłaszcza w kontekście tego co zrobili z zarąbistego komiksu. Lucyfer następny w kolejce zapowiada się jeszcze większe dno.
Taki był mój komentarz do znajomego ostatnio o tym serialu: Dno jak supernatural

konradleg

"Dno jak supernatural". Więc wróć do oglądania gotowych na wszystko i dynastii

ruski011

a tak wgl to supernatural to słaba podróba Kaznodziei

konradleg

tu się mogę zgodzić ale w obecnych czasach nie znajdziesz perfekcyjnie odwzorowanego komiksu czy książki, film niestety notorycznie jest gorszy, szczególnie sci-fi, horrory czy fantasy. Jeśli szukamy idealnego odwzorowania to zostają tylko płytkie filmy "życiowe" - a życie to ja mam na codzień więc wolę coś innego :)

ruski011

no ale nie musi byc idealnie odwzorowany ale żeby chociaż gniota z tego nie robili. Nie szukam idealnego odwzorowania życia tylko książki czy komiksu. Np walking dead jest idealnie odwzorowany tak dobrze, że skończyłem i czytac i oglądać z dokładnie tego samego powodu. łażą chrzanią trzy po trzy ciągle dyskutują nad wszystkim i kij z tego wynika. A jak kirkman zapowiadał, ze chce zrobić z tego całe, życie głównego bohatera to chciałem się zabić.

ruski011

Supernatural było dobre przez pierwsze 5-6 sezonów a od 8smego to kpina

excommunication

mogli iść w stronę Grimma ; pierwszy sezon kpina ale im dalej tym lepiej. Przyznać jednak muszę i czekam by oglądnąc nowy sezon

konradleg

jeśli się nie lubi gatunku to lepiej się niewypowiadać

konradleg

znam Hellblazera lepiej od ciebie i lubię ten gatunek ale to co zrobili z tego to jest dno. natomiast supernatural zawsze był dennym tasiemcem w którym walczą w nieskończoność z nowymi demonami. Film Constantine to było coś był całkiem niezły mimo, że tez sporo odbiegał od komiksu. Zresztą co to za gatunek wg Ciebie? Fantasy?

konradleg

z pewnością poniekąd coś ma w sobie z Fantasy . Co do Supernatural to podaj mi przykład lepszego serialu, który miałby tak wciągającą fabułę i pomysł na siebie, dowodem na to są choćby dziesięć nagród i ok 47 nominacji, pomine ocenę 8,2/10 która jest wysoka biorąc pod uwagę czasy gimbusów które zaniżają oceny dobrych filmów na rzecz ścierwa. Boje się pomyśleć co powiesz o serialu Grimm skoro niby lubisz gatunek ale nic Ci się nie podoba

ruski011

Grimm nie oglądam. Nie ma w zasadzie dobrego serialu fantasy/horror w takiej konwencji jak supernatural. Jeśli miał bym już wskazać dobre seriale(aktorskie) fantasy/horror to Królestwo, szpital królestwo, Gra o tron. Już nawet czysta krew jest lepsza niż supernatural który winduje miliard głosów piętnastolatek. Za to jest masa komiksów o podobnym religijno - metafizycznym wątku nie schrzanionych przez głupi wątek jesteśmy łowcami i teraz polujemy w każdym odcinku na coś innego bla bla bla.
Obczaj sobie hellblazera, lucyfera czy sandmana (komiksy) to sobie zobaczysz co to znaczy dobrze wykorzystać takie wątek.

i tak, lubię gatunek ale seriale fantasy leżą i kwiczą albo scenarzyści przerabiają cudowne scenariusze w których punkt wyjścia jest świetny na gnioty w stylu lucyfer który ma klub i pomaga policji rozwiązywać dziwne sprawy, no po prostu kwintesencja tego jak zrobić gówno. No sory ale nic co się ciągnie tyle sezonów nie może być dobre ani oryginalne. Za każdym razem jak widzę jakiś odcinek supernatural i widzę jak tandetne tam jest wszystko to ma ochotę oczy sobie wydłubać ale ostatecznie tylko przełączam kanał. Bym zapomniał nie oglądałem wszystkich sezonów gotowych na wszystko ale to i tak lepsze niż supernatural. pst.... grays anatomy też jest od tego lepsze ;)

konradleg

Dexter miał od groma sezonów i Haus także a to wręcz genialne seriale więc w tym temacie się nie zgodzę bo ilość sezonów nie świadczy o jakości a hirurdzy, czysta krew czy gra o tron to niestety ale nie dla mnie filmy (także posiadają od groma sezonów), moja małżonka oglądała i zaprzestała, biorąc pod uwagę iż jest niezwykle inteligentną i wyuczoną osobą to nie wróży dobrze dla tych seriali. Z zaciekawieniem oglądneliśmy Dextera, hausa, Lost, Heroes,Touch,Continuum: Ocalić przyszłość,Deiance,wrogie niebo, Constantine, supernatural, oczywiście genialne Gwiezdne Wrota, Grimma, magazyn 13,Pod kopułą,arrow, almost human czy nawet Heaven. gdy wejdziesz w moim koncie to przekonasz się że oglądaliśmy bardzo dużo seriali ale jak to się mawia "o gustach się nie dyskutuje", chcielibyśmy kontynuacji Constantine (pojawi się w serialu Arrow) , czekamy na Supernatural, The Walking Dead ale od siebie polecam Ci Z nation, taka śmieszna i luzna wersja z zombie, polecam także Wyklęci, Smieszny serial z supermocami w tle oraz perełkę czyli Fringe: Na granicy światów. pozdrawiam

ruski011

no dla mnie większość z tych seriali jest średnia albo kiepska. Znam osoby które są wyuczone i inteligentne a gust mają do dupy, więc o niczym to nie świadczy.

konradleg

a jednak świadczy ponieważ od kiedy pojawiły się gimbusy na tym portalu to takie znakomite filmy jak Szósty zmysł czy Niezniszczalni straciły na ocenach i spadły w rankingu (nie wspomne o filmach Marvela)

ruski011

Mówisz o tych niezniszczalnych? W sensie Stallone i reszta? No sory ale dobry film to to nie jest maksymalnie 6/10. Nie wiem co mają wspólnego gimbusy z tym, że ktoś wykształcony ma beznadziejny gust? Tak to już jest, że gust się ma lub jakiś tam ma albo się nie ma. Gimbusy na fw zawsze były i zresztą znany jest z najgorszej społeczności w internetach.

konradleg

Niezniszczalny (http://www.filmweb.pl/Niezniszczalny)

ruski011

a ten, lubię te pierwsze filmy Shyamalana ale nie uważam, że jest tak zajebisty żeby dawać jego filmom 10/10 maksymalnie dałem mu dwa razy 9/10.

konradleg

filmy Stalone to obecnie kpina tak jak i niestety Nicolasa Cage który z roku na rok jest gorszy

ruski011

to Cage kiedyś był dobry? Ja widziałem parę dobrych jego filmów ale jak dla mnie to on nigdy nic dobrze nie zagrał. Nie podoba mi się życie w świecie w którym Sandra Bulloc i Nick Cage mają oskara.

konradleg

skoro uważasz że Cage czy Bullock nie zasłóżyli na oskara a najlepsze seriale w dziejach to gnioty wedłóg Ciebie to niedogadamy się. Dobrze że nie zapytałem o Lost ale mówi się że kto Lostów nie uznaje ten do niczego się nienadaje :)

ruski011

najlepsze seriale w dziejach. hahahahahahaha i lost który jest tasiemcem z lataniem po wyspie. J.J Abrams jest najbardziej przereklamowanym reżyserem ever

konradleg

szkoda słów :) pozdrawiam

użytkownik usunięty
ruski011

Kpina to są filmy np Seagala, pierwsze dwie części Niezniszczalnych, a szczególnie Escape Plan z Arnoldem to kawał świetnych filmów Sly'a, trzeba być pedałem albo gimbem, by tego nie stwierdzić

"Kpina to są filmy np Seagala, pierwsze dwie części Niezniszczalnych", tu się zgadzam w 100%

użytkownik usunięty
konradleg

True blood lepsze od Supernatutal, buhaha, dawno nic mnie tak nie rozbawiło. :D

w zasadzie prawie wszystko jest lepsze od supernatural. True story.

konradleg

Ludzie uwielbiają Supernatural. Ja też. Nie uważam, że jest to gniot. Serial łączy wszystko - humor, łzy, przede wszystkim miłość braci. Jeden za drugim poleci nawet do piekła. Jeśli to uważasz za żenadę to ok- nie ma tematu. Co do LOST - już dawno zauważyłam, że ci, którzy twierdzą, że LOST to gniot- wgle nie rozumieją tego serialu. Mają tak ciasny umysł, zatkane uszy i zasłonięte oczy - i tutaj też nie ma o czym dyskutować. Nie wiem czy zdążyłeś zauważyć w jakich czasach żyjemy- ludzie coraz częściej uciekają do seriali, które z rzeczywistością nie mają nic wspólnego, mają dość życia.. dość wojny, nakazów, rozkazów, przymusów, ciagle w wiadomościach jakieś zabójstwa, podpalenia. Ludzie chcą oderwać się od rzeczywistości. Dlatego wybierają seriale z takich gatunków. Trzeba być obiektywnym, a Ty taki nie jesteś. Jeśli ktoś ma odmienne zdanie to nie podajesz swoich argumentów tylko robisz wszystko, by obrazić internautę swoją wypowiedzią na temat serialu, który akurat mu się podoba- nie jesteś osobą, z którą można prowadzić jakąś rzetelną dyskusję. Nie jesteś obiektywny. Kierujesz się tylko tym co TY uważasz za słuszne, a to jest egoizm. Nic co napisałeś nie jest obiektywne. Serial Grimm, który tak Ci się podoba- bardzo się zepsuł. Poszedł w kierunku magicznego patyka i przygłupich scen niemiłosnych - lubię ten serial, ale nie podoba mi się kierunek, który scenarzyści obrali- i to jest obiektywna ocena. Jeśli dla Cb Gotowe na wszystko to serial lepszy od Supernatural to gratulacje - porównywanie seriali z dwóch różnych gatunków jest bardzo mądre. Z tego co piszesz to jesteś nie tyle co chamem, ale zwyczajnym anty fanem ''Nie z tego świata''. Pozdrawiam serdecznie, więcej optymizmu i obiektywizmu.

Magdulina

urzekła mnie twoja historia

Magdulina

ponadto nie oglądałem grimm i nie mam go ocenionego. A swoje pseudo wywody zachowaj dla siebie bo nawet mi się czytać tych bzdur nie chce. Serio myślisz, że potraktuje cię poważnie i zacznę dyskutować o tak miernych serialach? Lepiej spójrz na swoje oceny zanim zaczniesz innym cos wmawiać. Pewnie jeszcze uważasz, że Nolan to wizjoner kina a Zimmer najlepszy kompozytor wszechczasów. Nawet moja znajoma która lubi i ogląda cały czas supernatural przyznaje, że dobre to to nie jest.

konradleg

Moje oceny to 1, odczucia to 2. W ocenach kieruję się tym, co najbardziej i w jaki sposób zwróciło moją uwagę na przestrzeni LAT. Czyli jako dziecko, jako człowiek starszy, jako nastolatka i w końcu jako kobieta. Nie zmieniam ocen, bo to pokazuje mój pogląd i jak się on zmienia. Nie jesteś osobą, z którą idzie prowadzić dyskusje, bo sie nie nadajesz do takich rzeczy. Bywaj.

Magdulina

wyjęłaś mi to z ust :) zgadzam się ze wszystkim :)

Magdulina

a co do Grimm to moim zdaniem obenie zakończony sezon jest chyba najlepszy a z pewnością najciekawszy, może i patyk to przegięcie ale czymś trzeba było wzmocnić małego grimma (w porównaniu z tymi chexenbestiami:) )

użytkownik usunięty
konradleg

Ty widziałeś komiks jak świnia niebo. Chyba jedyne, co było niespójne z komiksem to nie jaranie szlugów, co też od połowy sezonu poprawili.

chyba z byka spadłeś

konradleg

A mnie się podobał :-D Nie trzeba było myśleć :-D Chętnie go oglądałam żeby się wyluzować i szkoda, że nie ma 2 sezonu

ruski011

Widocznie się nie sprzedał co mnie nie dziwi bo jest słaby.

Sergij

każdy ma swój gust

użytkownik usunięty
ruski011

Jak widzisz po tym temacie, debilów oraz ludzi z gustem w dupie nie brakuje. A skoro takowych nie brakuje, to tym bardziej przekłada się to na twórców i producentów. Ale tak swoją drogą to nie wierzę, że Matt Ryan ot tak zginie w niebycie, zbyt genialną kreację stworzył, wystarczy zobaczyć jak w Arrow przyćmił wszystkich w odcinku w którym wystąpił (tak, wiem, że Arrow od 3 sezonu jest żenujący, ale mimo wszystko...).

zgadzam się w 100%

ocenił(a) serial na 7

Zgadzam się. Serial oglądałam w zasadzie tylko dla niego.

ruski011

I tu się zgadzam. szkoda, może nie szał ale fajnie się go oglądało :-d

ocenił(a) serial na 7
ruski011

Szkoda że skasowali ten serial. Constantine to świetna postać. Mam nadzieję że powstanie justice league dark o Constantine w kinowym uniwersum DC. Chce zobaczyć też Zatanne w justice league dark. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones