serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Cowboy Bebop

1998 - 1999
25 min.
8,3 20 173
oceny
8,3 10 1 20173
9 381
chce zobaczyć
Rok 2071. Łowcy nagród przemierzają kosmos w poszukiwaniu przestępców ściganych listami gończymi. Więcej Mniej
Cowboy Bebop zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Cowboy Bebop
Zwiastun nr 1 (angielski) 1:31
nr 1 (angielski) 2009-11-16T11:45:37 https://fwcdn.pl/webv/60/85/16085/thumbnail.16085.4.jpg https://fwcdn.pl/video/98666/cowboybebop_1_dsl.360p.mp4

Akcja serii dzieje się w odległej przyszłości. Podróże międzyplanetarne są na porządku dziennym. Bezdroża kosmosu zaczynają przypominać stary Dziki Zachód. Pojawia się zapotrzebowanie na łowców nagród, gdyż policja międzyplanetarna (ISP) nie daje sobie rady. Jednym z nich jest Spike Spiegel - miły w obejściu, ale śmiertelnie niebezpiecznyAkcja serii dzieje się w odległej przyszłości. Podróże międzyplanetarne są na porządku dziennym. Bezdroża kosmosu zaczynają przypominać stary Dziki Zachód. Pojawia się zapotrzebowanie na łowców nagród, gdyż policja międzyplanetarna (ISP) nie daje sobie rady. Jednym z nich jest Spike Spiegel - miły w obejściu, ale śmiertelnie niebezpieczny dzięki znajomości sztuk walki. Razem ze swymi partnerami, Jet Blackiem, a później Faye Valentine oraz Edem (wbrew pozorom dziewczynką) podróżują po galaktyce od pracy do pracy, poszukując zbiegów z dużymi nagrodami. Po drodze poznajemy historie poszczególnych postaci, która nie jest tak prosta, jak to by się wydawało.

studio
Bandai Visual Company / Sunrise / ZRO Limit Productions (współudział)
tytuł oryg.
Cowboy Bebop
inne tytuły
Kiedy Spike zostaje uderzony przez Faye, jego prawa ręka jest cała zabandażowana, jednak w następnym ujęciu bandaże znikają.
Praktycznie wszystkie tytuły odcinków (sesji) zostały nazwane tytułami utworów wykonywanych przez zespół Seatbelts, który został stworzony przez Yoko Kanno na potrzeby Cowboy'a Bebopa.
Podczas pierwszego pokazu, rozpoczętego 3 kwietnia 1998 roku, wyświetlono tylko dwanaście odcinków całej serii oraz jeden bedący składanką scen z całej serii. Cały serial miał być dostępny tylko w sprzedaży. Na szczęście 23 października satelitarna stacja WOWOW rozpoczęła emisję wszystkich 26 odcinków.
"Cowboy Bebop" autorstwa Shinichirô Watanabe to mieszanina elementów rodem z filmów komediowych, sensacyjnych, noir, science fiction i westernów. Seria liczy sobie 26 odcinków po ok. 25 minut. W serialu znajdziemy całą masę scen i cytatów zapożyczonych z różnych filmów. Co więc sprawia, że to wszystko jakoś się trzyma? Co powoduje, że ta produkcje... więcej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych