PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=833784}

Crash Landing on You

Sa-rang-eui Bul-sa-chak
8,3 4 454
oceny
8,3 10 1 4454
Crash Landing on You
powrót do forum serialu Crash Landing on You

Podobne?

ocenił(a) serial na 8

Macie podobne seriale do polecenia? Fajna, romantyczna historia, trochę śmiechu, trochę wzruszeń, tylko poproszę o same dobre zakończenia, bo to jednak dla mnie nie do końca takie było :(

ocenił(a) serial na 10
AraBarb

Ostatnio oglądałam "The Abyss" i "Porcelanowego króla", oba są bardzo romantyczne i dobrze się kończą (i oba są dostępne na Netflixie).
Dopiero zaczynam przygodę z koreańskimi produkcjami, ale już jestem w nich zakochana, są takie kompletnie inne niż kino zachodnie, tak cudownie przesycone emocjami.

Sol89

Meteor Garden, Romance is a bonus book, The Rational Life, Hologramowa miłość, Do do sol sol la la sol, Alchemia dusz, Hometown cha cha cha, It's OK not to be OK, Korean Odyssey, Uśmiech losu, Love to hate you, Run on, My first first love, Oferta biznesowa, Nevertheless. Dla mnie wszystkie o niebo lepsze niż powyższy, że wybrałam tylko te co mi się podobały. Wszystkie są na Netflix.

ocenił(a) serial na 10
AraBarb

Co do zakończenia, to nie rozumiem czemu nie mogli po prostu zamieszkać razem :/ Pewnie, że ona miała na głowie firmę, a on pewnie koncertował po całym świecie, ale i tak mogli to rozwiązać lepiej niż spotykając się raz w roku na dwa tygodnie, mnie również bardzo to rozczarowało :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones