serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Crashing

2016
30m
7,1 4 575
ocen
7,1 10 1 4575
6,5 4
oceny krytyków
Skuszona niskim czynszem ekipa dwudziestoparolatków wprowadza się do opuszczonego szpitala. Zobacz pełny opis
Crashing zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

Anthony (Damien Molony) jest jednym z mieszkańców opuszczonego szpitala w Londynie. Wraz z pozostałymi lokatorami, ekscentryczną Melody (Julie Dray), kobieciarzem Samem (Jonathan Bailey), nieśmiałym Fredem (Amit Shah) i swoją narzeczoną, Kate (Louise Ford), pełni rolę opiekuna pustego budynku. Pewnego dnia do grupy dołącza jegoAnthony (Damien Molony) jest jednym z mieszkańców opuszczonego szpitala w Londynie. Wraz z pozostałymi lokatorami, ekscentryczną Melody (Julie Dray), kobieciarzem Samem (Jonathan Bailey), nieśmiałym Fredem (Amit Shah) i swoją narzeczoną, Kate (Louise Ford), pełni rolę opiekuna pustego budynku. Pewnego dnia do grupy dołącza jego przyjaciółka z młodości, Lulu (Phoebe Waller-Bridge). Jej pojawienie się wprowadza zamieszanie w i tak już niezwykłym życiu mieszkańców.

studio
Big Talk Productions
tytuł oryg.
Crashing
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Szkoda, że taki krótki. Może to nie jest serial wszechczasów i jakieś wielkie arcydzieło, ale właściwie nie mam za co odjąć gwiazdek. Dobrze się bawiłam, poczucie humoru w moim stylu. Polubiłam postacie. No i oczywiście cudowna Phoebe, moje ostatnie odkrycie, zarówno jako producentka jak i aktorka ♥

2 sezon

ocenił(a) serial na 7

domyślam się, że go nie będzie? szkoda, to się dobrze ogląda.

Podobny serial

ocenił(a) serial na 10

Jeśli chcecie podobny serial to polecam Fresh Meat + jest dostępny na netflixie

Zacząłem oglądać ten tytuł na Netflixie, jestem po kilku odcinkach i momentami bawi, ale to raczej przerywnik między poważniejszymi pozycjami, które aktualnie oglądam (Ozark, House of Cards i Black sails) niż serial, w który można się mocno wczuć. Czy tylko mi on przypomina brytyjskich Skins'ów...?

juz dostepne

ocenił(a) serial na 7

Serial jest juz dostepny na Netflixie, jest calkiem zabawny i raczej godny polecenia, zobaczymy jak zostanie przyjety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones