PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=793789}

Cudotwórcy

Miracle Workers
6,7 7 222
oceny
6,7 10 1 7222
Cudotwórcy
powrót do forum serialu Cudotwórcy

Miracle Workers

ocenił(a) serial na 8

Mam nadzieję, że jakimś cudem serial ten trafi do polskiej telewizji *fingers crossed*

ocenił(a) serial na 8
RadAvoy

It seems our prayers have been finally answered! Cieszę się, że serial trafi do Polski, szkoda tylko, że zostanie on wyemitowany na HBO - kanale, którego nie posiadam. Jak myślicie, jest szansa, że pojawi się także na innym, szerzej dostępnym kanale?

RadAvoy

Polecam hbo go nieduże koszta a warto.

RadAvoy

Nie musisz oglądać na telewizorze. Możesz wykupić HBO go. Ja obejrzałem już tam 6 odcinków tego serialu, czekam na 7 który ma premierę za 3 dni, a potem na kolejne.

ocenił(a) serial na 8
Ja_5

Wiem, że jest dostępny na tej platformie. Cieszę się, że trafi również do TV :) Szkoda, że będzie to HBO 3, a nie jak w przypadku innych państw TNT, no ale może się doczekam "transferu" za jakiś czas. Serial bardzo mi się podoba i ubolewam niesamowicie nad tym, że przed nami już ostatni odcinek. Mam nadzieję, że powstanie kolejny sezon.

RadAvoy

Może uda ci się na jakiejś innej stronce znaleźć, może być w trochę gorszej jakości i pełno reklam, ale nie trzeba kupować HBO go

RadAvoy

20 lutego 2019 premiera pierwszych dwóch odcinków w HBO.

ocenił(a) serial na 3
RadAvoy

Nie ma niestety na co czekać- serial jest zwyczajnie słaby...

RadAvoy

Już za tydzień o 21.00 będzie na TNT.

RadAvoy

Właśnie obejrzałem pierwszy odcinek na TNT Polska.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones