PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=498046}

Człowiek Cel

Human Target
7,2 2 029
ocen
7,2 10 1 2029
Człowiek Cel
powrót do forum serialu Człowiek Cel

Guerrero

ocenił(a) serial na 7

Ten serial warto ogladac chociazby tylko dla tej jednej postaci. Guerrero jest fenomenalny,
zarowno dialogi, aktor jak i ogolna kreacja postaci. Ma ten niepowtarzalny charakterek i nie
jest kolejnym suchym zabijaka bez wyrazu. Serdecznie polecam!

ocenił(a) serial na 9
Krever

Zgadzam się, że Guerrero to najbardziej ciekawa, barwna i interesująca postać. Ma w sobie to coś... coś co sprawia, że nie jest on płaski i bez wyrazu. Jest to człowiek, którego lubię najbardziej w tym serialu:D

SPOILER!!!
W sezonie 2 mamy 2 nowe postacie. Pani Pucci w odcinku 1 spodobała się mi. W odcinku 2 zaczęła działać mi na nerwy natomiast w 3 to już włosy z głowy wyrywałam. Kobitka doskonale wie jak działali/działają, nie kryli się z tym i byli/są skuteczni. Próba zmiany ich sposobu dotarcia do celu jest bezsensowna i bardzo denerwująca. Mam nadzieję, że Ilsa w 4 odcinku zmieni podejście do sprawy albo zginie:D

ocenił(a) serial na 7
LaraNotsil

Niestety pani Pucci wciąż męczy nas swoją osobą. Ale za to w kwestii Guerrero pojawiło się coś nowego. Zdjęcie małego chłopca na prywatnej teczce, dom na przedmieściach i dziecinny rowerek przed domem (ten sam ze zdjęcia chłopca). W pierwszej chwili pomyślałam, że skubaniec dobrze się maskuje jak na mieszkańca domku z ogródkiem, ale potem pomyślałam, że to wszystko wygląda na dość zaniedbane. Nie dziwiłabym się, gdyby Guerrero miał rodzinę ale ją stracił.

ocenił(a) serial na 8
Eyre

Z tą pucci to racja irytuje mnie cholernie i męczy mnie jej akcent. Ja lubie chance guerero i ames, bardzo ładnie wygląda w tym serialu. Jedyny minus jest taki że na 2 sezonie serial się skończy:(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones