Czarna lista
powrót do forum 5 sezonu

Lektor

ocenił(a) serial na 10

Kto dał takiego kiepskiego lektora od 5 sezonu na Netflix!!!!!

sirk75

zgadzam się, ale da się przyzwyczaić po czasie

Adka10

Moje zdziwienie, że ktoś ogląda, to z lektorem :O

sirk75

właczyłem napisy i doznałem szoku , lektor mówi co innego a napisy co innego tak jakby to tłumaczyły dwie różne osoby

ocenił(a) serial na 10
MarekS54

Muszę sprawdzić...w jakim odcinku?

ocenił(a) serial na 7
MarekS54

Tak, na Netflix dość często to się zdarza. Współpracują z różnymi tłumaczami. Poza tym bywają sytuacje kiedy lektor czytając jak w napisach nie zmieściłby się w ujęciu i dlatego teksty pisany i mówiony są często rożne. Po trzecie o ile jeden sezon napisy w całości robi raczej jedna osoba, to w poszczególnych sezonach mogą być zmiany. Tutaj to wdać bodaj od 6 sezonu kiedy słowo Cabal dotąd tłumaczono jako Klika, aż tu nagle od s6 używają oryginalnego Cabal.

ocenił(a) serial na 7
sirk75

Dotrwaliscie do 5 sezonu?

ocenił(a) serial na 10
schmolke

Ja zaczęłam już 6-ty, jest spoko ale po 1. drażni mnie ten lektor a po 2. ta muzyka głośna wciąż i wciąż, to też jest bardzo denerwujące.

ocenił(a) serial na 7
sirk75

polecam w oryginale

sirk75

Czyta bez emocji tak jak by mu ktos przylozyl pistolet do glowy i byl w niebezpieczenstwie

sirk75

Ja to się zastanawiam kto wymyślił jak przeczytać tytuł 21 odcinka 8 sezonu. Nachalo (Naciała, fonetycznie z rosyjskiego) - znaczy początek. A tutaj po prostu odczytany, tak jak napisany, bez żadnego sensu. Ten tytuł ma sens, ale przeczytany po rosyjsku!!!

ocenił(a) serial na 10
Karoosia84

No właśnie

Karoosia84

Wszystko musi być po angelsku pamiętaj, lektor nawet nie wie co czyta,często bywa, tak jak w planszy quija, mówią łi dża, bo to po angelsku,a nawet głupi wujek google, mówi że łi ja, francuski i niemiecki,na polski znaczy tak tak

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones