serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Czarna lista

The Blacklist
2013 - 2023
45 min.
7,5 21 433
oceny
7,5 10 1 21433
7,0 3
oceny krytyków
Najbardziej poszukiwany przestępca świata oddaje się w ręce stróżów prawa i obiecuje pomóc schwytać dawnych wspólników. Warunkiem jest możliwość współpracy z wybraną przez siebie, początkującą agentką FBI. więcej mniej
Czarna lista zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

Emmy
Serial zdobył nagrodę Emmy, inną nagrodę oraz 22 nominacje
Sprawdź wszystkie nagrody
Czarna lista
Spot nr 1 (sezon 7) 0:30
nr 1 (sezon 7) 2019-10-25T13:40:20 https://fwcdn.pl/webv/19/16/51916/thumbnail.51916.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/163/683563/the_blacklist___season_7_premiere_promo.vp9.1080p.webm

Były agent rządowy, a obecnie jeden z najbardziej poszukiwanych przestępców świata - Raymond "Red" Reddington (James Spader) przez lata skutecznie unikał schwytania. Nagle dobrowolnie oddaje się organom ścigania, oferując pomoc w ujęciu innych ważnych postaci ze światka przestępczego, w odniesieniu do których posługuje się terminemByły agent rządowy, a obecnie jeden z najbardziej poszukiwanych przestępców świata - Raymond "Red" Reddington (James Spader) przez lata skutecznie unikał schwytania. Nagle dobrowolnie oddaje się organom ścigania, oferując pomoc w ujęciu innych ważnych postaci ze światka przestępczego, w odniesieniu do których posługuje się terminem czarnej listy. Wszystko to pod jednym tylko warunkiem - chce rozmawiać wyłącznie z Elizabeth "Liz" Keen (Megan Boone), młodą agentką-nowicjuszką, stawiającą swoje pierwsze kroki w FBI.

na podstawie
Joe Carnahan (materiały do scenariusza, historia) /
studio
Davis Entertainment / Sony Pictures Television / Universal Television
tytuł oryg.
The Blacklist
inne tytuły
Kiefer Sutherland był brany pod uwagę przy obsadzaniu roli Reda. Ostatecznie angaż otrzymał James Spader.
Zdjęcia do serialu były kręcone w Pleasantville, Long Beach, Nowym Jorku i Orangetown (Nowy Jork, USA).
Data urodzin (07.02.1960) widoczna na liście gończym wystawionym za Raymondem Reddingtonem to data urodzin Jamesa Spadera, który wciela się w tę postać.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych