PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=802350}
7,1 1 578
ocen
7,1 10 1 1578
Czarne lusterko
powrót do forum serialu Czarne lusterko

Byłoby 10

ocenił(a) serial na 7

Byłoby 10, ale nie da się oceniać poszczególnych odcinków, a ten crap od Gonciarza skutecznie zaniża ocenę.

ocenił(a) serial na 8
sshadi

Za to ten od Darwinów to dzieło sztuki wręcz :)

sshadi

w zasadzie da się, choć nie mam pojęcia, czy to wpływa na ogólną ocenę serialu:

pod tytułem na głównej stronie serialu masz "lata" albo "sezony". wybierasz interesujący cię rok albo sezon i wyświetla ci się lista, na której możesz oznaczać obejrzane odcinki i wystawiać im indywidualne oceny.

shoome

Nie wpływa na ocenę a powinno, przynajmniej bardziej oddawałoby rzeczywistą ocenę serialu.

ocenił(a) serial na 7
sshadi

Wyjaśnisz mi czemu uważasz, że film Gonciarza był crapem?

ocenił(a) serial na 7
MikoShaman

Właśnie obejrzałem wszystkie odcinki...oprócz właśnie projektu Gonciarza. Nie wiem ile wytrzymałem, kilka minut raptem...4? 5? Obejrzałem pozostałe, o klasę wyżej. Na końcu wróciłem zobaczyć średnią, poczytać komentarze, myślałem, że tylko ja uważam ten odcinek za byle co ale nie...Jedyne "dzieło", które odbiega od reszty, średnia mówi sama za siebie, tego tłumaczyć nie trzeba.

ocenił(a) serial na 8
sshadi

A ja obejrzałem nie mając świadomości istnienia gościa nazwiskiem Gonciarz. Zadziwiła mnie wyraźnie niższa ocena pilotażowego odcinka. W komentarzach przeczytałem to nazwisko i zastanowiło mnie kim jest ten koleś. Gdzieś ryj się przewinął w sieci, ale nie miałem pojęcia co to za człowiek: czy to aktor, tancerz, jakiś raper czy cholera wie kto. W zasadzie do tej pory mało wiem, nie widziałem żadnego jego filmu na YT oprócz odcinka "Lusterka". Po komentarzach widzę, że facet irytuje ludzi i jest hejtowany. A oglądając pilota bez uprzedzeń nieco wyżej oceniłem tę produkcję niż większość - co ogólnie dość rzadko mi się zdarza.

pablo_sulecin

Jest hejtowany przez 20 ludzi na filmwebie. Faktycznie, chłop ma zniszczoną reputacje.
Na yt każdy go lubi, a jest znany z vlogowania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones