PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=799827}

Czarnobyl

Chernobyl
23 482
chce zobaczyć
8,6 38
ocen krytyków
Czarnobyl
powrót do forum serialu Czarnobyl

Po Ep05

ocenił(a) serial na 10

To bylo niesamowite... Glupota karierowiczow, strach przed nimi zwyklych pracownikow i potega reaktywnosci ukazana poprzez zeznania Legasowa. KGB, Szczerbina... no i podsumowanie historii... takie ze przechodza ciarki. Najlepszy serial jaki kiedykolwiek widzialem... Sceny, ktore zapamietam: Szczerbine mowiacego ze na betonie to sie akurat zna i Ananienke na dachu reaktora spogladajacego w otchlan... Gasnace latarki ochotnikow... Umieranie Wasilija i pogrzeb strazakow... Zrzut odlowionych zwierzat do dolu z Zila oraz sekwencje zdarzen zwienczona wybuchem... Ciarki, wbicie w fotel, nieprzemijajaca refleksja... Starannosc w realizacji... wszystko mega!!!

ocenił(a) serial na 10
Patryk_Michalak_2

No o Bioroboty!!! Scena z Biorobotami na dachu powala realizmem...!!!

ocenił(a) serial na 10
Patryk_Michalak_2

Tak jest!.Wczoraj obejrzałem ostatni odcinek.Dla mnie zdecydowane 10/10..Niesamowity,powalający realizmem,muzyką,aktorstwem no i oczywiście klimatem serial!.Na plusy nie starczyłoby miejsca,minusów nie ma sensu wypisywać..bo po co?.Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
Patryk_Michalak_2

Mnie zwłaszcza zachwycił wybuch pokazany w zwolnionym tempie. Widać kawałki grafitu... Który potem zabijał.

Natomiast nie podobało mi się, że od początku widzieliśmy, że Legasow się powiesi :/ Ja akurat nie znałam tak dobrze szczegółów katastrofy i chyba lepiej by mi się oglądało, gdybym nie wiedziała.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones