PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809867}
7,6 1 038
ocen
7,6 10 1 1038
Czarodzieje: Opowieści z Arkadii
powrót do forum serialu Czarodzieje: Opowieści z Arkadii

Tą trylogia jest świetna. Każdy może znaleźć coś dla siebie,bez względu na wiek. Niestety wszystko wskazuje,że będzie tylko jeden sezon a Chciałoby się więcej. Łowcy trolli,3 nie z tej Ziemi,stoją na wysokim poziomie. Mam nadzieję,że będzie więcej tak dobrych seriali jak Opowieści z Arkadii.Oby bohaterowie z 3 nie z tej Ziemi,też zagościli na trochę. Mam nadzieję,że nie porzucą tego projektu,na zawsze.Może Del Toro jeszcze stworzy,coś dla Netflix?

alibaba_4

Mam nadzieję,że mój komentarz tym razem nie zniknie.

ocenił(a) serial na 10
alibaba_4

Dlaczego wygląda tobie na to że będzie 1 sezon? ale inna bajka to to, że ma być tylko 10 epizodów troche lipa.

filmmaniak_3

Oczywiście mogę się mylić. Jednak przy tytule jest info,że to miniserial.

ocenił(a) serial na 10
alibaba_4

ja widze serial ale coz moze zmieniono. Nie wydaje mi sie żeby ostatnia część trylogii miała 10 odcinków czyli znacznie az tak mniej niz dwie poprzednie.

ocenił(a) serial na 7
alibaba_4

Zakończenie jednak sugeruje, że kontynuacja się ukaże. Jednakże faktycznie widnieje opis "miniserial"...

NanikaNyuu

Chyba będzie tylko jeden sezon. Jest i dobra wiadomość,na 2021 jest planowany film pełnometrażowy łączący wszystkie 3 serie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones