PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=40163}

Czarodziejki

Charmed
6,9 51 026
ocen
6,9 10 1 51026
6,0 2
oceny krytyków
Czarodziejki
powrót do forum serialu Czarodziejki

News : http://comicbook.com/popculturenow/2017/01/08/charmed-reboot-to-be-a-standalone- show/

To co mię martwi to to że, nie będą oni siostrami ): !!

Nie będą w jakakolwiek sposób, ze sobą spokrewnieni !!

Zaczynam się zastanawiać na ile ta nowa wersja będzie spokrewniona z Czarodziejkami ??

buterfly

Ja to bym bardzo chciala obejrzec dalesze losy, w sensie Chrisa i Wyatta. Dopiero jestem na poczatku osmego sezonu, wiec nie wiem czy bedze tam wiecej dzieci.. Ale takie dalesze losy bylyby super.

hadiab

Na to już raczej nie ma co liczyć ;) - Ale może pojawią się w nowych ''Czarodziejkach'' .

buterfly

Jest już zwiasun! https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=loWpbevW9xg

pianaa13

Może to wina zwiastuna, ale niestety średnio to wygląda...

pianaa13

Po obejrzeniu na chłodno przyznaje ci racje - Niestety wygląda to wręcz słabiutko klimat jako z taniego horroru - Ptaki wylatujące przez okno ze strychu budynku, chłopak który atakuje jedną z siostry wyglądający jak zombie ): .

Niestety można się było tego spodziewać, wystarczy zobaczyć dorobek scenarzystek .

pianaa13

Widać że serial będzie jeszcze bardziej w stylu młodzieżowym niż oryginał .

Uważam że trochę szkoda że nie postawiono na mroczniejszy klimat, w stylu chociażby ''Nie z tego świata' no ale tego można było się spodziewać .

Co do zwiastuna to przesadzili z tą zażyłością sióstr, serio bez przesady z tym trzymaniem się za rączki :)

Ale mimo tego zwastun pierwszego odcinek zaciekawił i i pilot na pewno obejrzę .

buterfly

Aktorki, udzieliły kilku infomacji o serialu na tegorocznym comic-conie. W serialu mają pojawić się liczne nawiązania do oryginały, klimatem również ma przypominać pierwotną wersje / Zwiastun nie do końca na to wskazywał no ale zobaczymy.

pianaa13

Jestem ciekaw jakie będą to nawiązania :) - Zwiastun zupełnie nie przypominał mi oryginału, ale o ile fabularnie będzie wciągało i trzymało całości to też nie będę narzekał za brak nawiązań do pierwowzoru .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones