SerialOglądaj odcinki według kolejności.Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
Serial

Witches of East End

2013-2014 1 godz.
7,1 6 744
oceny społeczności
7,1 10 1 6744
5 208
chce zobaczyć
Kiedy młoda dziewczyna zaręcza się, odkrywa, że wraz z siostrą i matką jest potomkinią czarownic.
{"seasons":[2,1]}
23
gatunek
produkcja
{"newestEpisodes":{"link":"/serial/Czarownice+z+East+Endu-2013-664652/episode/--seasonNumber--/list"},"bestSeasons":{"ajax":"/iri/ajax/bestSeasons/664652","link":"/serial/Czarownice+z+East+Endu-2013-664652/seasons/ranking"},"bestEpisodes":{"ajax":"/iri/ajax/bestEpisodes/664652","link":"/serial/Czarownice+z+East+Endu-2013-664652/episode/ranking"}}
[]

"Witches of East End" oparty jest na bestsellerze Melissy de la Cruz. Akcja skupia się na przygodach matki i jej dwóch dorosłych córek, które są nieświadome tego, że wywodzą się z rodziny nieśmiertelnych czarownic. Prowadzą spokojne i monotonne, nowoczesne życie na Long Island w zacisznej nadmorskiej miejscowości North Hampton. Gdy jedna z dziewczyn zaręcza się z młodym i bogatym przybyszem, ciąg wydarzeń zmusza matkę do wyznania córkom ich pochodzenia.

studio
Fox 21
kraj
inne tytuły
Serial kręcono w Wilmington (Karolina Północna, USA), Macon (Georgia, USA), Coquitlam, Burnaby i Vancouver (Kanada).
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Dwa Sezony :( Mam nadzieje ze jeszcze "dorobią"....

 • Warto oglądać? Czego oczekiwać? :)

  boss1224

  J.w. Trailer wyglądał zachęcająco, jednak obawiam się, że serial skupi sie na wątku miłosnym i nie będzie to (przynajmniej dla mnie) interesujące.

 • Coś podobnego?

  LilithAJ

  Znacie jakieś podobne seriale tego typu z czarownicami/czarodziejami? Czarodziejki już widziałam (kilka razy), a na ponowne oglądanie Czarownic z East Endu jest za wcześnie ;) Dlatego szukam czegoś o zbliżonej tematyce, gdyż uwielbiam takie magiczne klimaty.

 • jeeeeezzzz

  myszokrwista ocenił(a) serial na

  ile razy można się mamlać w odcinku????

 • Miny Ingrid

  Dagmii ocenił(a) serial na

  Czy tylko mnie tak bardzo rzuca się w oczy to, że Ingrid prawie na wszystko reaguje tak samo (otwarte usta i wytrzeszczone oczy)? Momentami to aż śmieszy ;) http://img3.wikia.nocookie.net /__cb20131118204921/melissadel acruzsbluebloods/images/3/30/W itches_of_East_End_-_Meet_Ingr id

  3
  Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.