PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664652}

Czarownice z East Endu

Witches of East End
7,1 6 988
ocen
7,1 10 1 6988
Czarownice z East Endu
powrót do forum serialu Czarownice z East Endu

Znacie jakieś podobne seriale tego typu z czarownicami/czarodziejami?
Czarodziejki już widziałam (kilka razy), a na ponowne oglądanie Czarownic z East Endu jest za wcześnie ;) Dlatego szukam czegoś o zbliżonej tematyce, gdyż uwielbiam takie magiczne klimaty.

ocenił(a) serial na 9
LilithAJ

Vampire Diaries, The Originals, The Secret Circle, Once Upon a Time :)

gosiaciula

Dzięki! :)

Jednak wszystko, co z wampirami - odpada w przedpiegach. Nie moje klimaty.
OUAT znam i oglądam :)

Znalazłam jeszcze Eastwick, ale dopiero zaczęłam, więc nie wiem, czy będzie równie interesujący jak Charmed i Witches of East End.

ocenił(a) serial na 9
LilithAJ

a to The Secret Circle jest o czarodziejach ;) ale niestety tylko 1 sezon
a to Eastwick też chętnie sprawdze, dzięki

LilithAJ

Post stary ale może jeszcze czegoś nie widziałaś. Rozumiem odnośnie wampirów... Ale w The Originals jest sporo czarownic. Do tego są przedstawione w ciekawszy sposób, poważniejszy. Mi tamte czarownice podobają się bardziej niż w Czarodziejkach mimo iż kochałem ten serial. Jest jeszcze Salem, oraz odrębna, 3cia chyba seria American Horror Story: 'Coven'. Plus oczywiście filmy: Totalna Magia i The Coven. :)

LilithAJ

Zajrzyj do tego tematu:
http://www.filmweb.pl/forum/telewizja+i+seriale/znacie+jakie%C5%9B+seriale+o+cza rownicach+czy+cos,2466491

LilithAJ

Jeśli szukasz jakiegoś mrocznego serialu o czarownicach - gorąco polecam Salem. Jeden z lepszych istniejących seriali.

LilithAJ

tajemny krąg też jest fajny ale było tylko 22 odcinki i niestety też nie zrobią kolejnego sezonu!!!

ocenił(a) serial na 8
LilithAJ

Once Upon a Time, Przygody Merlina ewentualnie Miecz prawdy więcej takich seriali nie znam no chyba, że Demony Da Vinci ale tam magowie dosyć rzadko są pokazywani :P

ocenił(a) serial na 5
LilithAJ

Cóż ja polecam serial "Penny Dreadful" :) choć wątek czarownic, wiedźm i czarnej magii rusza pełną parą dopiero w drugim sezonie, ale serial sam w sobie jest bardzo klimatyczny i ciekawy :)

Poza tym warto zajrzeć na tą sporą listę :

http://www.listal.com/list/witches-tv-shows

;)

ocenił(a) serial na 8
Rejka

Dziękuje za info :) ale bardzo dużo ciekawe

ocenił(a) serial na 3
LilithAJ

salem

LilithAJ

Podpinam sie pod temat

LilithAJ

Polecam nowości z 2018 r Księga czarownic i Chilling Adventures of Sabrina :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones