PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=470293}

Czas honoru

8,0 87 479
ocen
8,0 10 1 87479
7,5 2
oceny krytyków
Czas honoru
powrót do forum serialu Czas honoru

Dzisiaj po raz któryś obejrzałem film Jutro idziemy do kina, i podczas seansu nasunęło mi się takie pytanie. Czy JIdK można uznać za taką nieformalną produkcje filmową czas honoru? Czy mimo prawie takiej samej obsady należy nie łączyć tych obu produkcji nawiasem mówiąc idealnych jak na obecne polskie warunki.

Bogdan4674

Nie pamiętam dokładnie gdzie, ale z pewnością czytałam, że po sukcesie jaki odniosło "Jutro idziemy do kina" Kwieciński dostał "zielone światło" na zrobienie serialu, którego fabuła byłaby związana z tym filmem. Ale nie chciał, uznając JIDK za zamkniętą opowieść, zamiast tego zdecydował się pokazać coś zupełnie innego, chociaż cały czas w wojennej tematyce. Padło na cichociemnych.
Czytałam też, że Antoni Pawlicki po roli w JIDK nawet nie musiał brać udziału w castingu, dali mu rolę od razu, a właściwie sam sobie ją wybrał. Jak było z pozostałymi panami, nie mam pojęcia. Ale rolę Władka początkowo proponowano, a jakże, Pawłowi Małaszyńskiemu. U nas stale muszą grać te same gęby ;-)

ocenił(a) serial na 1
Arya_2

". Padło na cichociemnych."

Tylko ze w tym serialu żadnych cichociemnych nie ma co najwyżej Cichociemniaki.

ocenił(a) serial na 8
polukr

Sam żeś jest cichociemniak

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones