PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33058}

Czerwona Róża

Rose Red
7,2 8 973
oceny
7,2 10 1 8973
Czerwona Róża
powrót do forum serialu Czerwona Róża

8/10

ocenił(a) serial na 8

Klimat jest, świetna muzyka budująca jeszcze lepszy klimat jest, zaś kiepsko wyglądają mieszkańcy domu co czasami prowadzi nawet do śmiechu i co oczywiście nie jest pożądane w tego typu filmach :)

ocenił(a) serial na 7
Kasprov

Klimat jest rewelacyjny, a mieszkańcy domu po deformacji również wyglądają super, zawsze gdy czytam książki Stephena Kinga tak wyobrażam sobie różne upiorne postaci, chyba on z resztą też bo sam pisał scenariusz. Trzeba też przyznać iż miniserial mimo swoich 4 godzin nie nuży ani trochę.

ocenił(a) serial na 8
Zbynek

Zgadzam się, klimat jest na bardzo wysokim poziomie, film także mnie nie nużył ani przez chwilę, jednak ci mieszkańcy domu mogli być trochę straszniejsi. Być może to wina rocznika lub niskiego budżetu, ale oprócz tego do filmu nic nie mam; ogląda się rewelacyjnie :)

ocenił(a) serial na 6
Kasprov

najbardziej upiorny byl sam King w roli dostawcy pizzy :)

ocenił(a) serial na 7
Kasprov

Masz rację to dobry film, mieszkańcy rzeczywiście nie są tacy straszni, sam pomysł nie jest zły, czasami nie podobała mi się gra aktorów mnie film znużył bo był długi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones