PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142465}

Czerwony Karzeł

Red Dwarf
7,7 1 492
oceny
7,7 10 1 1492
Czerwony Karzeł
powrót do forum serialu Czerwony Karzeł

Bardzo proszę o informację skąd wezmę napisy do 3 odcinków ostatniej serii... Szukałem prawie wszędzie i nic... Chciałbym zakończyć ten rewelacyjny serial w przytupem i jajem ale z moją znajomością angielskiego a tym bardziej w takiej formie jaka jest przedstawiona w "Red Dwarf-ie" to nie mam szans... Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?? Pomocy!

ocenił(a) serial na 9
McSpawn

Ktokolwiek...

McSpawn

Szukaj lepiej bo są. W najgorszym wypadku nie dopasowane po prostu to twojej kopii wersji filmu/odcinka. Wtedy ściągasz takie i musisz się po prostu trochę pomęczyć i dopasować je do filmu...

ocenił(a) serial na 9
odwieczny

Dziękuję... Szukałem... Jest tylko część i dokładnie nie przetłumaczona... Bez klimatu i translatorem a tu nie o to chodzi...

McSpawn

Zakładam że chodzi ci o "Back to Earth"? Bo napisy po polsku są do tych 3 odcinków/1filmu są.
Ja sam mam dobre i dopasowane napisy do swojej wersji. Przerabiałem je tylko bo nie były zsynchronizowane czyli po prostu o parę sekund je przesunąłem. Potem je wrzuciłem gdzieś do sieci a skąd je brałem też nie pamiętam :)

Jeśli masz problem z dopasowaniem napisów do swoich angielskich kopii zapasowych filmów to może spróbuj od "drugiej strony". Znajdź napisy i dopiero potem ściągnij kopię zapasową z internetu :P

ocenił(a) serial na 9
odwieczny

Dziękuję:). Popróbuję i odpiszę:).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones