PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142465}

Czerwony Karzeł

Red Dwarf
7,7 1 492
oceny
7,7 10 1 1492
Czerwony Karzeł
powrót do forum serialu Czerwony Karzeł

Pomocy

ocenił(a) serial na 10

Witam, potrzebuje pomocy i odpowiedzi na kilka pytań:
1. Czy mi się wydaje czy jest potężny przeskok fabularny między 2 a 3 sezonem?
2.Skąd się wziął Kryten??
3. Czy ja czegoś do jasne anielki nie ominąłem??

ocenił(a) serial na 8
cloud_strife1

Kryten pojawił w pierwszym odcinku serii 2, zniknął na jakiś czas i pojawił się w sezonie 3 ;) I rzeczywiście między tymi dwoma sezonami jest sporo różnic ;P

ocenił(a) serial na 10
cloud_strife1

Witaj.
Co do Twoich watpliwosci to:
Przeskok fabularny pomiedzy sezonami 2 i 3 nie jest taki wielki. Wszystko jest wyjasnione w poczatkowych napisach 1 odcinka 3 sezonu ktore przelatuja z predkoscia swiatla ;-). Wyjasnione jest tam miedzy innymi to, ze Lister urodzil blizniaki ale rosly one bardzo szybko wiec musial zwrocic je do "matki" z wszechswiata rownoleglego. Kryten, ktory pojawil sie w epizodzie 1 sezonu 2 powrocil po tym jak rozbil sie kosmicznym motorem. Bohaterowie przeniesli sie tez do nowej kajuty, ktora nalezala do oficerow. Zmiany te spowodowane byly wiekszym budzetem i zainteresowaniem serialem oraz nowym, niezyjacym juz niestety scenografem Melem Bibby (ciekawostka: zdjecie Mela pojawia sie na poczatku Back to Earth kiedy Listy odwiedza monument Kristine Kochansky). Tworcy przyznaja, ze 3 sezon jest wlasnie tym co chcieli osiagnac od poczatku, kolorowa scenografia, szybsza akcja i wiecej przygod. Nie udalo im sie to w 1 sezonie z powodu niecheci stacji telewizyjnych, ktore twierdzily, ze sit com sci-fi nie ma szans na sukces i odrzucaly serial.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones