PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693021}
2,6 463
oceny
2,6 10 1 463
Czyja wina
powrót do forum serialu Czyja wina?

ZAJEBISTE!

ocenił(a) serial na 1

Nie sądziłem kiedykolwiek, że coś przebije "Trudne Sprawy" poziomem głupoty. Ale stało się.
Nadeszła "Czyja Wina". To jest tak powalone, że nie da się brechtać. Wiedzą o tym "aktorzy", którzy
sami się śmieją z tego co mówią:D. Zasłużone 1/10 i wędruje do ulubionych!

I zupełnie szczerze - to jest lepsze niż "rodzinka.pl" albo inne polskie seriale.

el_Polaco

Zgadzam się, porażka całkowita

ocenił(a) serial na 1
el_Polaco

"nie da się NIE brechtać", sorry, za pomyłkę.

Motywy z zamarynowanym śledziem albo z menelami z zaszytym esperalem wygrały.

ocenił(a) serial na 7
el_Polaco

odcinek 19 rozwala szczególnie sprawa między wynalazcą a kobitą od psa

ocenił(a) serial na 1
Baal

Dokładnie. Jeszcze we wcześniejszym, 18 odcinku rozwalił mnie rozwód. Ale koleś szalał na tej sali :D Ma facet talent do aktorstwa!

Baal

Teraz była MEGA SPRAWA. Facet potrzebuje kasy na alkohol bo dzięki niemu ratuje ludzi z innych wymiarów. Został skierowany na leczenie!!!

ocenił(a) serial na 10
el_Polaco

To jest genialne. Według mnie oni nie robią tych programów na serio - przyciągną nimi i idiotów i tych którzy chcą się pośmiać. Widownia gwarantowana.

Gazpacho

Racja, pośmiać się idzie! Teraz jest KOZA ALKOHOLICZKA, której szajba odbiła. Koza w sądzie Boże co za DEBILIZM!!!

Kobra83

HAHAHAHAHA dokładnie :D

użytkownik usunięty
Kobra83

Już początek mnie rozwalił, jak wprowadzili tę kozę i mina sędziego. Myślałem, jak wziął tę nalewkę że sam się napije, żeby to wytrzymać:)

el_Polaco

Ciekawe, ile jeszcze powstanie tego paradokumentalnego gówna. To się w głowie nie mieści. Zaczęło się od "Dlaczego ja", potem doszły "Trudne sprawy", "Pamiętniki z wakacji", "Nieprawdopodobne, a jednak", "Ukryta Prawda", "Szpital", "Ślubna gorączka", "Zdrady"... Coś ominęłam? O ile Anka i Artur jeszcze trzymają jaki taki poziom, "Czyją winę" można już spokojnie nazwać parodią. Przecież nie ma w tym nic poważnego. Nawet sala sądowa wygląda niepoważnie, podczas oglądania ma się wrażenie, że to jakiś kiepski teleturniej. Myślałam, że polska telewizja to kompletne dno, ale teraz już wiem, że to nawet mniej niż zero.

ocenił(a) serial na 10
Bugagah

Ale czy wszystko musi być grobowo poważne? Jak coś jest głupie to się po prostu z tego śmieję - nawet nie wiesz ile zabawy można mieć przy takim czymś

Gazpacho

Hm, co kto lubi. Ja, oglądając ten program (mój pierwszy i ostatni odcinek) czułam jedynie zażenowanie. Nie bawiło mnie to ani trochę. Dla mnie nawet humor musi być choć trochę inteligentny. Jeżeli coś jest głupie - jest po prostu głupie.

Bugagah

"Prawdziwe życie",
"Szkoła życia",
"Masz prawo znać prawo".
Wszystko to produkcje TVP2.

dansty

Wow. Niedługo każdy kanał w polskiej telewizji będzie miał własną kolekcję tego typu programów.

Bugagah

Jest popyt, jest podaż. Mnie jednak najbardziej dziwi to, że ludzi prawie zawsze obwiniają o to telewizję Polsat, podczas gdy to TVN w 2004 roku rozpoczął emisję "W11 - wydział śledczy". Może nie był to jeszcze do końca ten format, ale już wtedy angażowano do grania osoby z castingu.

ocenił(a) serial na 1
Bugagah

Nawet nie wiesz, że przewidziałaś przyszłość...
Każdy kanał ma po kilka różnych tego typu produkcji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones