Czysta krew
powrót do forum 5 sezonu

Sezon 4 już za nami, więc dobrze by zacząć wątek poświęcony następnej serii. Pierwsze spekulacje już się pojawiają. :)

O powrocie Steve'a Newlina:
“It seems really clear to me that Steve was always just as attracted to Jason as his wife was,” McMillian says. “In his eyes, Jason Stackhouse is the guy that Steve really wanted to be. I think he had a really heavy man-crush on him … that might have gone a bit deeper. And I think Steve is more heartbroken that Jason slept with Sarah than he is that Sarah slept with Jason, if you know what I mean. I have my own theories and ideas of what Steve’s been up to off-screen – and I’m sure the fans do, too – and I’m sure the writers will fill that in. But I think the fact that he’s coming back for Jason is linked to that emotional undercurrent he was feeling in Season 2. I have no idea where the show is headed, but it’s great to be back, even just for a few hours on set.”

milkaway

Nabroili to teraz muszą ze sobą współpracować :D Erick w gumowych rękawiczkach prezentuje się bardzo uroczo :D Czekam na scenę jak będzie gotował ze ścierką przewieszoną na ramieniu :D

ocenił(a) serial na 7
Madame_7

... w kuchni Sooki :D

Madeleine_filmweb

Po tym, co ja widziałam między nimi w 4 sezonie, serdecznie dziękuję :D Zobaczymy jak jej wyjdzie z wilkołakiem :P

ocenił(a) serial na 7
Madame_7

Może pojawi się jeszcze pan numer 4, Quinn :)))

ocenił(a) serial na 7
alien_2

Pewny tygrysołak :)

Madeleine_filmweb

Jeszcze lepiej:P czekam na człowiekosurykatkę albo człowiekotasiemca

ocenił(a) serial na 7
ocenił(a) serial na 7
alien_2

Na pewno Sam potrafi przemienić się w tasiemca. ;D

milkaway

ach tak zapomniałam o tych cudownych stworzeniach:D A może niedługo pojawią się pegazy, centaury i takie inne cuda?:D

Madame_7

Żeby mi tak szybko szło ze sprzątaniem:/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones