Czysta krew
powrót do forum 5 sezonu

Pojawił się potencjalny spoiler castingowy.

[NEW FEMALE VAMPIRE] 19 to 30s. A dangerous female seductress. Must be smoking hot! Nudity required.

Jak myślicie kim może być nowa wampirzyca?
Próbowałam sobie przypomnieć jakieś żeńskie wampirze postaci z książek i jedyne co mi przychodzi do głowy to siostra Billa, ale na to trochę za wcześnie :D

ocenił(a) serial na 7
katia2424

Hmm, kto wie... Może Bill tak jak książkowa Sophie-Anne straci nogi w tym albo już przyszłym sezonie i krew siostrzyczki okaże się niezbędna. xD

Mnie nurtuje pytanie co się kurka wodna dzieje z Hadley???

milkaway

Jak na razie nic :D Jak widać Ball zostawił sobie otwartą furtkę i na pewno jeszcze zobaczymy Hadley ;D
Ja jestem ciekawa jak to wszystko będzie dalej wyglądało, Alan już tak namieszał, że jak dla mnie trzymanie się książek
w przyszłym sezonie nie ma sensu, może teraz połączą kilka książek w jednym sezonie, oczywiście pomijając niektóre wątki :D
Wydaje mi się, że pomimo tego iż mówił, że będzie się ich trzymał, czymś nas jednak zaskoczy :D

ocenił(a) serial na 7
katia2424

No na pewno pominą pewne wątki chociażby to co związane z Sophie Ann i np stwórcą Erica czy wielu innych postaci. Ja przestąłam juz odbierac serial przez pryzmat ksiązki bo nie potrafie skojarzyć sobie postaci np luna byłam pewna ze nie ma jej w ksiązce aż ktoś mi powiedział kiedy to wtedy dopiero zorientowałam się "aaaa to ta wesolutka z burzą loczków " dlatego dla mnie ksiązka i serial to dwie osobne historie książka to moje wyobrażenie postaci a serial to wyobrażenie tego który się tym zajmuje nie zawsze się to pokrywa

ocenił(a) serial na 9
KatVonR

nowa wampirzyca jest ma też być w 12ej części książki, królowa oklahomy którą ma poślubić eric; ale to chyba byłoby za szybko ją wprowadzać

sara__m

Na królową Oklahomy jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie.

użytkownik usunięty
katia2424

a moze felicia, ona bedzie pracowac w fangtasia, po charlsie, przynajmiej w ksiazce jest o niej wzmianka ale z innych postaci o ktorych sa tylko wzmianki tez wyszly cale historie
czy ktos rozumie co ja napisalam, sama gubie sie w slowach

Też przeczytałam wszystkie książki i byłam zaskoczona obrotem spraw w serialu, ale potem w jednym wywaidzie powiedzieli, że nie chcieli, żeby serial był tylko adaptacją książki i woleli zrobić coś, co zaskoczy fanów Harris. N zasadzie "po co komu oglądać to samo co przeczytał"

Właśnie, zapomniałam o Felici, możliwe, że to będzie ona, bo raczej nie zrobią wątku z Charlesem :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones