PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=153439}

Daleko od noszy

5,4 33 592
oceny
5,4 10 1 33592
6,0 6
ocen krytyków
Daleko od noszy
powrót do forum serialu Daleko od noszy

Wawrzecki

ocenił(a) serial na 7

- oto powód, dla którego oglądam ten serial; nawet odrażającą postać potrafi pokazać zabawnie (bo Kidler to pijak, rozpustnik, pochlebca itd.) Szkoda, że nie wykorzystano tego wielkiego komicznego talentu w jakiejś dobrej komedii pełnometrażowej.

ocenił(a) serial na 9
Wydmin

Tam prawie każdy gra taką postać.Kowalewski to kogo gra? łapówkarza,lizusa itd.

ocenił(a) serial na 7
fauzi

To prawda, acz Wawrzecki gra porywająco - nigdy bym nie powiedział wcześniej że taka postać wzbudzi mój śmiech (mam konserwatywne poglądy), a on dokonał tego, do czego dochodza najwięksi, nadał jakiś trudny do opisania wymiar tej postaci - czasem po tym co dobrze znamy, np.po szczękościsku typowym dla Kidlera w czasie wypowiedzi, gra coś nieoczekiwanego, nagle w gabinecie ordynatora reaguje jak grzeczna dziewczynka lub spragniona kontaktu kochanka - tu usiłuję opisać dziwne rzeczy, które on wplata w grę, zobaczę kilka odcinków i lepiej może to opiszę.

ocenił(a) serial na 9
Wydmin

I dodam że to nie jedyna produkcja w której Wawrzecki kreuje taką postać.Po prostu ma chłop talent i już.

ocenił(a) serial na 6
Wydmin

Ja w tym serialu najbardziej lubię Kidlera, Wstrząsa, i chyba siostrę Basen. Są genialni : ) A niektóre odcinki są tak przekomiczne że zaczynam płakać ze szczęścia ;D Mój ulubiony to ten kiedy mieli ze szpitala zrobić klinikę weterynaryjną imienia Arkadiusza Noego ; )

ocenił(a) serial na 7
natka17_1998

Tak, ta aktorka grająca siostrę Basen to wyjątkowy komediowy talent, u kobiet, z przeproszeniem, talent rzadszy niż u mężczyzn. Największe talenty komediowe wśród kobiet to np.Sienkiewicz, Kraftówna lub ta "sekretarka Karwowskiego" z "Czterdziestolatka", ta z terenu budowy, od ok.50-100 odcinków obecna też w "Kiepskich", wyleciało mi nazwisko.

ocenił(a) serial na 6
Wydmin

Jestem dziewczyną, ale całkowicie się z tobą zgadzam. Talent komediowy mają w jakichś 85% faceci. I mnie to wcale nie przeszkadza ; ) Uwielbiam mężczyzn z poczuciem humoru, a co dopiero z umiejętnościami do rozbawiania.
Hanna Śleszyńska to jedna z niewielu kobiet która ma ten talent :D

ocenił(a) serial na 9
natka17_1998

Też się z Wami zgadzam, siostra Basen to moja ulubiona postać w serialu. :)
PS. Natka pamiętasz tytuł tego odcinka o klinice weterynaryjnej?

ocenił(a) serial na 6
Ola_2705

Pamiętam, ,,Wściekłe Zwierzę'', ale to jest z Daleko od Noszy 2, odcinek 35 : )

ocenił(a) serial na 9
natka17_1998

Ok, dzięki :)

ocenił(a) serial na 6
Ola_2705

Nie ma sprawy : )

Wydmin

@Wydmin, dla mnie pani Czerwińska zupełnie się nie sprawdza w Kiepskich. Jakoś nie umie zrobić z klnącej na lewo i prawo Malinowskiej wybitnie śmiesznej postaci.

A co do pana Wawrzeckiego to wiadomo, że on ma talent aktorski. :) Jeden z najlepszych aktorów polskich, co ukazuje chociażby właśnie w produkcjach pana Jaroszyńskiego.

ocenił(a) serial na 7
PharellMan

Dla mnie właśnie coś przekomicznego się zaczyna, gdy Czerwińska klnie na klientów, ale scenarzysci "Kiepskich" cierpią na uwiąd twórczy, więc nic się tu nie zacznie. "Kiepscy" umarli jako serial komiczny, dziś mnie i nie tylko mnie, jak czytam w opiniach na nn portalu, irytują.

Wawrzecki - nie wiem, dlaczego nikt go nie bierze do komedii. Może dlatego, że rzadko kiedy reżyserzy biorą się za komedie, a dwa, że jeśli się biorą, jak Bromski, to akurat jest to komedia light, specyficzna, jak cykl Bromskiego "U Pana Boga za piecem", gdzie potrzebują komizmu wyciszonego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones