PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=734179}
6,5 2 721
ocen
6,5 10 1 2721
Damien
powrót do forum serialu Damien

PILOT

ocenił(a) serial na 10

Co sądzicie o 1 odcinku ??? Dla mnie minus taki że ten dziadek i Kelly umierają, kurczę fajnie się zapowiadali, co do samego Damiena za miły się wydaje, nie jest taki demoniczny, poczekamy zobaczymy, co do tej starej baby, przeraża mnie ona, dalej nie wiem kim ona jest ??? Czy to tak opiekunka co się powiesiła? no ale ona umarła! albo nie. Nie było przecież pokazane czy ożyła. Ale końcówka odcinka gdzie pojawia się nasza słynna nuta "Ave Satani" i te przebitki, no ciary miałem wszędzie. Czekam aż akcja się rozkręci, mam nadzieję ze serial się przyjmie. Bo jest na podstawie "Omen" a to słynny horror więc liczę że nie zakończą na 1 sezonie ;)

PeetaMellark

zapowiada się ciekawie, mam nadzieje ze Damien zacznie wykorzystać swoje zdolnosci, śmierć profesora miała na celu uświadczyc księży ze muszą zgładzić Antychrysta. Duży plus za ścieżkę dźwiękowa

ocenił(a) serial na 10
lestat90

Dobitnie to pokazali, jak te psy mu tą szyję wyżerają.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 4
PeetaMellark

Dla mnie właśnie bomba, że profesor i Kelly zostali uśmierceni. Postacie bez wyrazu, jedyne schematyczne w tym pilocie.

ocenił(a) serial na 10
Goszka_

Ja się zastanawiam kim jest ta cała babka z tego jakiegoś muzeum czy co to było. No i skądś znam tą babkę z biura co te zdjęcia przeglądała :)

ocenił(a) serial na 1
PeetaMellark

bo to właśnie przez muzykę omen zyskał miane horroru wszech czasów niestety przy dzisiejszych regulacjach podziałach wiekowych taki serial jak ten nie był by wstanie uzyskać więcej niż PG-13 kiedyś nie było ograniczeń jak dziś i ludzie kręcili filmy jak nieci nie zważając na to czy sie jakiś dzieciak przestraszy dziś to niemożliwe obawiam sie że to jednak będzie coś bardziej dla nastolatków

ocenił(a) serial na 8
PeetaMellark

Myślę, że Damien jest miły, bo z tego co przedstawili w pilocie nie pamięta o swoich "zdolnościach" i myślę że z czasem się rozkręci gdy wspomnienia mu wrócą.
Jak dla mnie to, że ta Kelly zginęła jest na plus, chociażby dlatego, że obstawiałam już po pierwszych scenach, że to będzie jakaś laska podstawiona dla Damiena, żeby od czasu do czasu go stopowała, czy coś, a tu takie zaskoczenie.
Muzyka robi swoje muszę przyznać. Niezbyt zwracam uwagę na muzykę w filmach/serialach - a tu sama przyciągnęła moją uwagę.
Bardzo szybko zleciał mi ten pilot. Już bym mogła dalej oglądać.

ocenił(a) serial na 10
Massacre13

Ja bardzo długo czekałem na ten serial, dlatego oglądałem go Live, w czasie premiery w USA. Muzyka jest świetna, od razu miałem ciary, przypomniały mi się stare czasy, i te przebitki do starej wersji "Omen" tylko zastanawiam się kim jest ta starucha, to jakiś truteń czy ta opiekunka co się powiesiła.

PeetaMellark

Na pewno nie opiekunka, skoro Starucha byla juz na fotach kiedy Damien był mały, a opiekuna to wtedy byla mloda . Ona raczej tymi słowami chciala mu przypomniec dziecinstwo. Babka jest wszystkich fotach gdzie jest Damien, więc albo to Demon, ktory go chroni, albo Smierc, bo jest na fotach, przedstawiajacych smierc, wojne itp. Choć w sumie licho wie, na koncu wygladala jakby sie go bala.

ocenił(a) serial na 8
milenasy

Ja też obstawiam, że to najprędzej jakiś demon, a bała się Damiena może dlatego, bo myśli, że jak ten posiądzie swoją całą moc będzie najsilniejszy z "tych złych" albo coś w ten deseń...

ocenił(a) serial na 10
Massacre13

Nie wiem ale jak te zdjęcia pokazywali i "Ave Satani" to aż miałem ciary. Bezsensu co do tego jakby babka była Demonem to raczej by się go nie bała a chroniła. Więc kim ona jest??? Nie wie nikt, co jest bardzo interesujące.

ocenił(a) serial na 8
PeetaMellark

powiem krótko nawet nie wiedziałem o tym serialu wcześniej wczoraj wieczorem obejrzałem i nie był jakoś mega straszny dla mnie jak na horror ale ciarki były . poza tym ciężko bo pilocie ocenić . przynajmniej ciekawy temat a nie kolejne seriale o policjantach . Aktor z merlina dał radę chociaż wolałbym osobiście kogoś bardziej mrocznego i budzącego strach a nie miłego i uśmiechniętego . ale może właśnie chcą ukazać jego przemianę . Szkoda że Kelly została uśmiercona . czekam na kolejne odcinki . polecam oglądanie wieczorem tego serialu xd :)

PeetaMellark

Pierwszy odcinek wypadł mizernie. Klimat filmu w jakiś sposób towarzyszy widzowi wyłącznie dzięki przebitkom na sceny z tytułowego "Omenu". Mało przekonująca gra aktorska, dziwaczne efekty specjalne, zmieniona psychika Damiena, z którego robi się "kochanego słodziaka", któremu "złe klechy" chcą przeszkodzić.
Nie spodziewam się poprawy, choć może napotka mię miłe zaskoczenie.
Pozdrawiam serdecznie.

ocenił(a) serial na 2
szambelan

Mam podobne odczucia, serial naprawdę ma potencjał, bo pomysł jest niezły, tylko tutaj pojawia się pytanie czy twórcy go wykorzystają.
Pierwszy odcinek niestety taki drętwy, mam też wątpliwości co do tego czy ten aktor akurat pasuje do tej roli.
O Kelly pisać nie będę, bo ku mojej wielkiej uldze uśmiercili ją już w pierwszym odcinku.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones