serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Dating Rules from My Future Self

2012
6,7 271
ocen
6,7 10 1 271
Lucy Lambert (Shiri Appleby) ma bezpieczną pracę, wspaniałych przyjaciół i długoletniego chłopaka, który właśnie się jej oświadczył. Kłopot w tym, że w głębi serca wie,... więcej

Ten serial nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Dating Rules from My Future Self zobacz gdzie obejrzeć online

gatunek

produkcja

premiera

Lucy Lambert (Shiri Appleby) ma bezpieczną pracę, wspaniałych przyjaciół i długoletniego chłopaka, który właśnie się jej oświadczył. Kłopot w tym, że w głębi serca wie, iż on nie jest tym jedynym. Dzięki specjalnej aplikacji koresponduje z sama sobą starszą o 10 lat i dzięki tak uzyskanym radom próbuje nakierować swoją przyszłość na wymarzoną drogę.

W odcinku 2x5 "Kool-Aid"  Chloe podczas rozmowy z sobą z przyszłości goli nogę. W zależności od ujęcia,  noga raz ogolona jest bardziej, raz mniej.
W odcinku 2x1 "Time 2 Get ur Shit Together" gdy Chloe słucha w samochodzie muzyki, przy lewym nadgarstku w zależności od ujęcia ma jedną bransoletkę lub dwie.
W odcinku 2x1 "Time 2 Get ur Shit Together" gdy Chloe rozmawia w kuchni z Tarą i swoim bratem, ma na czubku głowy okulary przeciwsłoneczne. Gdy dzwoni  jej telefon, w pośpiechu opuszcza kuchnię i przechodzi do łazienki, gdzie okularów już nie ma.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Tak jak się można domyśleć moje pytanie to gdzie można go zobaczyć ? Szukam i szukam a tu nic.

Wyjątkowo słodki i optymistyczny serialik. Szkoda, że odcinki są takie krótkie ale nie zmienia
to faktu, że pomysł świetny :D. coś na poprawę humoru...

W drugim sezonie gra Candice Accola :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem